SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Offtopic: MMA a Mundial ;-) czyli nie kasujcie tego

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
właśnie obejrzałem nominacje pilkarzy rep. Polski na mundial... wydaje mi się, że tam był Juras:) w okolicach Janasa ... siedział i bawił się komórką :D ktoś potwierdzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Widocznie przyszedł powiedzieć Rasiakowi "żeby już nie kopał"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian

A swoją drogą Rasialdo to nieporozumienie,ten cały skład na mundial to cyrk na kółkach.Nia ma Dudka,Kłosa itd:-/mówią że stawia na młodzież,tylko że ci kolesie których wziął mają ponad 20 lat,na młodziez to sie stawia od małego żeby potem były efekty,przynajmniej w piłce.

Taki off topic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej na to pytanie odpowie Ci sam Juras pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Marian

A swoją drogą Rasialdo to nieporozumienie,ten cały skład na mundial to cyrk na kółkach.Nia ma Dudka,Kłosa itd:-/mówią że stawia na młodzież,tylko że ci kolesie których wziął mają ponad 20 lat,na młodziez to sie stawia od małego żeby potem były efekty,przynajmniej w piłce.

Taki off topic


swoją drogą Rasialdo to nieporozumienie zgadzam sie w 100%
ten cały skład na mundial to cyrk na kółkach nie do konca .
.Nia ma Dudka,Kłosa itd: bardzo dobrze mamy lepszych piłkarzy na tych pozycjach jedynie nieobecnosc franka mnie niepokoi -/mówią że stawia na młodzież, owszem stawia stawia przykład P. Brożek

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
tzreba dac link Jurasowi, niech wie że go śledzą

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Franka mi żal, tak samo jak Bońkowi. jeszzce by się odblokował. choc już to widzę: dostaniemy po kosciach i pierwsze co wypomnieliby janosikowi, to ze wział napastnika, co pół roku gola nie strzelił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Janas zrobił źle niebiorąc kluczowych zaodników naszej reprezentacji (m.in. Dudek, Frankowski) i to się odbije ma MŚ. Franek jest jednym z najlepszych (a może najlepszych) napastników w polsce i to że przez pewien okres nieszczelił gola o niczym nieświadczy, Janas już chyba zapomniał że gdyby nie on to pewnie nieprzeszlibysmy eliminacji. Tak czy inaczej nasza reprezentacja niema szans na wyjście z grupy.

Też mi się wydawało, że tam juras siedział, ale niejestem pewny na 100 %

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Juras nie Juras siedzial tam czy nie siedzial w kazdym razie koles z komorka nie pomogl wejsc Dudkowi do reprezentacji

moim zdaniem bez znaczenia kogo by nie powolali wydaje mi sie ze nie ma w PL zawodnikow ktorzy by powalczyli o MŚ

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
grom, Engel postawił na sprawdzonych, ale oni w klubach pół roku ławę grzali. najwyraźniej Janosik postanowił uniknąc błędu engela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1608
Heh, dokladnie, nie popelnil bledu Engela - co do Frankowskiego mozna sie sprzeczac (po cholere brac Rasiaka???), ale mysle, ze Dudek nie moze miec pretensji do nikogo. Watpliwosci moje wzbudza wspomniany Rasiak, poza tym Jelen i Radomski. Ci panowie maja 0 udanych meczow o stawke w reprezentacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego zabrakło Sappa na K-1 Amsterdam!

Następny temat

Royce Gracie vs. Bobby Ologun %-) ... zagadka

WHEY premium