SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki po terminie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Witam, pytanie moje jest taki czy moge jesc suplementy po terminie mam bialko bcaa i glutamine jest 9 miesiecy po terminie. A po czym wogole poznac czy jest dobre wrazie czego wszystko jest zamkniete nigdy nie bylo otwierane i stalo w sklepie z odzywkami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
No poznać jedynie możesz po smaku, z tego co wiem to suple aż tak szybko sie nie zepsują, tymbardziej jak są zamknięte. Jeśli już je kupiłes otwórz i sprawdż czy wszystko ok, jeśli po jakims czasie przyjmowania któregos z supli zauwazysz ze cos jest nie tak, że cos Cie boli to odłóż i nie jedz, wiadomo że sie nienadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Nie kupilem ale dostalem za darmo bo nie mam jeszcze na tyle zrytego czosnku aby kupowac cos po terminie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jedynie przeczyscic ci dusze może, jedz i patrz czy nie jest ci gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Odyzwki jadl bym max do 3miesiecy po terminie a suple do 6miesiecy jakos tak to jest,ze jeszcze sie nadaja.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
odżywki 3 miechy, a suple 6 miechów tak? To 3 + 6 w sumie 9, akurat! wal śmiało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9433
ja tam wcinałem krete 4mc po termini i było dobrze zostalo mi jesszcze 300g to sobie na jesieni walne:) bedzie 8mc po termini moze dam rade

Imperare sibi maximum est imperium....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
ja od kilku dni wcinam bialko pol roku po terminie i jest jak najbardziej ok ^^ juz nawet zauwazylem ze wiecej podnosze itp :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
więcej podnosisz tego białka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka suplementacja za 300zl?? Prosze o rady :)

Następny temat

Ile max czego na 1kg LBM ?

WHEY premium