SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzież na siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W czym ćwiczycie, co polecacie? Co się nie sprawdza?

Linia z firmy nike is good?
wpadła mi w łapy jakaś nike pro vent. Dobre to?

nie orientuje się w tym, zazwyczaj zakładałem jakąś szmate i podeszdłem popizgać cięzarami.

czas na zmiany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zależy na której, poza tym troche kultury by trzeba miec, nawet jak wolno bez koszulki to lepiej ja miec

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
najlepiej to idź do lumpexu kup parę koszulek i będzie git ,gatki jakieś krótkie
szkoda kasy na jakieś bajery ,w zasadzie to każdy koks ćwiczy w normalnych ubraniach tylko ,że czasem tych firmowych z jakimiś reklamami itp nikt nie przyciąga do tego jakiejś wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz to zależy w jakim otoczeniu się ćwiczy...

do piwnicy u kumpla to moge iść w jakieś lumpeksowej koszulinie ale na public to już raczej nie wypada...

jak cie widzą, tak cię piszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Dudek co ty mi tu pier.dolisz
ja na public wpadam w najzwyklejszych uwalonych od piwnicznej siłki spodniach bluza też nie najlepsza ale ja tam wpadam trenować i to Hardcorowo a nie pipidówka pokazać się ale wiadomo dobre ciuchy
To celuj w mordexa przede wszystkim wygodnie się ćwiczy , np spodenki , spodnie wrzucasz takie i się nie porwą za chwilę , ale od razu mi się przypomniało że w MD ostatnio kilka numerów reklamuję nową firmę ORKAN koszulki na siłkę itp , wcześniej nie wchodziłem ale dzisiaj przy okazji sprawdziłem ofertę troszkę tańsza jak nike ,reebok ,adidas ale dosyć drogie jak na nową firmę
Ziomek łap link : www.orkanhard.eu - myślę że to żadna reklama więc nie jest to pimp

P.s Zrób formę bo będziesz Darty
Pozdro

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-09-19 11:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na Ciebie można zawsze liczyć Dudas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja tam u siebie na silowni cwicze jedynie w spodniach dresowych, bez koszulki etc. Tzn koszulke zdejmuje gdy sie juz rozgrzeje, no ale ja cwicze u siebie w takiej piwnicznej silowni nie na profesjonalnej, gdyybm cwiczyl na pro to pewnie bym sie nie rozbieral

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
Ja tam koszulki nie ściągam ( nawet u siebie ) nie lubie jak pot zostaje na ławce itp. wole jak wpija go koszulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Obuwie: brak- ćwiczę boso
Spodenki: zwykłe, które noszę w lecie, na basen
Koszulka: luźna

i to tyle

buty całkowicie zbędne dla mnie

cały czas stopy w butach prawie (szkoła itp) to na siłce daje odpoczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie moglbym cwiczyc bez butow, majac buty czuje sie bardziej stabliny ze tak to ujme.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Na ramiaczkach jak cieplo sie zbliza a ostatnimi czasy preeruje lekko rozciagniete podkoszulki z cienkiej warstwy bo skora oddycha :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulsometry itp

Następny temat

Jaki drążek do ściany ?

WHEY premium