sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Odzież na siłownie

Wysłana -
W czym ćwiczycie, co polecacie? Co się nie sprawdza?

Linia z firmy nike is good?
wpadła mi w łapy jakaś nike pro vent. Dobre to?

nie orientuje się w tym, zazwyczaj zakładałem jakąś szmate i podeszdłem popizgać cięzarami.

czas na zmiany

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
najlepiej to idź do lumpexu kup parę koszulek i będzie git ,gatki jakieś krótkie
szkoda kasy na jakieś bajery ,w zasadzie to każdy koks ćwiczy w normalnych ubraniach tylko ,że czasem tych firmowych z jakimiś reklamami itp nikt nie przyciąga do tego jakiejś wagi
Wysłana -
wiesz to zależy w jakim otoczeniu się ćwiczy...

do piwnicy u kumpla to moge iść w jakieś lumpeksowej koszulinie ale na public to już raczej nie wypada...

jak cie widzą, tak cię piszą
Wysłana -
Dudek co ty mi tu pier.dolisz
ja na public wpadam w najzwyklejszych uwalonych od piwnicznej siłki spodniach bluza też nie najlepsza ale ja tam wpadam trenować i to Hardcorowo a nie pipidówka pokazać się ale wiadomo dobre ciuchy
To celuj w mordexa przede wszystkim wygodnie się ćwiczy , np spodenki , spodnie wrzucasz takie i się nie porwą za chwilę , ale od razu mi się przypomniało że w MD ostatnio kilka numerów reklamuję nową firmę ORKAN koszulki na siłkę itp , wcześniej nie wchodziłem ale dzisiaj przy okazji sprawdziłem ofertę troszkę tańsza jak nike ,reebok ,adidas ale dosyć drogie jak na nową firmę
Ziomek łap link : www.orkanhard.eu - myślę że to żadna reklama więc nie jest to pimp

P.s Zrób formę bo będziesz Darty
Pozdro

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-09-19 11:20:55
Wysłana -
na Ciebie można zawsze liczyć Dudas
Wysłana -
Ja tam u siebie na silowni cwicze jedynie w spodniach dresowych, bez koszulki etc. Tzn koszulke zdejmuje gdy sie juz rozgrzeje, no ale ja cwicze u siebie w takiej piwnicznej silowni nie na profesjonalnej, gdyybm cwiczyl na pro to pewnie bym sie nie rozbieral
Wysłana -
Ja tam koszulki nie ściągam ( nawet u siebie ) nie lubie jak pot zostaje na ławce itp. wole jak wpija go koszulka
Wysłana -
Obuwie: brak- ćwiczę boso
Spodenki: zwykłe, które noszę w lecie, na basen
Koszulka: luźna

i to tyle

buty całkowicie zbędne dla mnie

cały czas stopy w butach prawie (szkoła itp) to na siłce daje odpoczac
Wysłana -
Nie moglbym cwiczyc bez butow, majac buty czuje sie bardziej stabliny ze tak to ujme.
Wysłana -
Na ramiaczkach jak cieplo sie zbliza a ostatnimi czasy preeruje lekko rozciagniete podkoszulki z cienkiej warstwy bo skora oddycha :)
Wysłana -
Usunięty przez DUDA_ za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź