SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzież na siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
do jakosci warto przykuwac uwage. Czasem drozsze rzeczy wcale nie sa lepsze jakosciowo. wiele razy mialem okazje sie przekonac

czasem mozna kupic cos tanszego a jakosciowo bije reszte na glow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja pomykam w takiej https://sklep.sfd.pl/SFD_T-shirt_Performance_SFD-opis29137.html
lub innej w zależności co dostane na targach kulturystycznych, nie kupuje koszulek, nieraz biorę jakieś stare w których już nie chodzę czy zwykłego fruita i sobie jakąś fajną prasowankę strzelę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 227
W decathlonie są podkoszulki za 9,99 :)
Na siłownie idzie się w wygodnym ubraniu, wygląd to ostatnia rzecz na jaką się patrzy. Chyba, że idziesz się lansować a nie ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Wbrew pozorom w Tesco można kupić sporo fajnych ciuchów no i po taniosći.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
A buty? Jakie będą najlepsze na siłownię? Które z tych reg forum najlepiej kupić?



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-21 11:45:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
podaj konkretne modele a nie cały sklep.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
ala74
A buty? Jakie będą najlepsze na siłownię? Które z tych reg forum najlepiej kupić?




Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-21 11:45:28


Takie w których czujesz sie wygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
pepson
Wbrew pozorom w Tesco można kupić sporo fajnych ciuchów no i po taniosći.


Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 763
DarioC
W decathlonie są podkoszulki za 9,99 :)
Na siłownie idzie się w wygodnym ubraniu, wygląd to ostatnia rzecz na jaką się patrzy. Chyba, że idziesz się lansować a nie ćwiczyć.

Tu się nie zgodzę
Nie wiem skąd i dlaczego wzięło się aby na siłownie kupować najtańszą odzież z marketów lumpeksów itp.,a osoby ćwiczące w dobrych ciuchach są uważane za lansiarzy. Ja osobiście po wielu testach ćwiczę tylko w kompresji z reebook i under .Po pierwsze koszulki i spodenki są super wykonane i trwałe idealnie odprowadzają pot ,nie obcierają nie czuć w nich mocno potu.Druga sprawa ładne ciuchy działają na mnie motywująco i jestem od nich uzależniony zawsze kupuje coś nowego.Żyjemy W XXI wieku mamy zaj**iste siłownię ,sprzęt ciuchy dlaczego z tego nie korzystać przecież po to to jest ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Sam kupuję ubrania bawełniane. I na to zwracam największą uwage. Nie kupuje syntetyków bo mi w nich niewygodnie poza tym bardziej się w nich pocę. Marka to dla mnie drugorzędna sprawa. A jesli chce się być oryginalnym to można sobie przecież koszulkę zaprojektować:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulsometry itp

Następny temat

Jaki drążek do ściany ?

WHEY premium