SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzież fair trade

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184
Mam pytanie. Od pewnego czasu szukam odzieży fair trade, niestety jedyną marką, w której widziałam ubrania FT jest Marks & Spencer (tej marki już nie ma w Polsce). Chciałabym kupić kilka t-shirtów bawełnianych i kilka bluzek sportowych (coś w deseń Adidas Clima Cool). Czy wiecie, gdzie można coś takiego dostać?
Wkurza mnie wykorzystywanie ludzi do niewolniczej pracy i chciałabym z tym coś zrobić, a najlepiej jest zacząć od postaw. Tak sobie myślę, że gdyby powstała mała baza danych z rzeczami fair trade, to byłoby super.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
to jest forum sportowe, a nie o problemach społeczno-ekonomicznych, czy jak określić ten problem.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Się mówi trudno takie tam są warunki, jakby nie chcieli to by nie pracowali.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
Się mówi trudno takie tam są warunki, jakby nie chcieli to by nie pracowali.


No nie dokona zawsze masz wybór Czasem jak to jedyna praca w okolicy i nie na możliwości przeprowadzki to sam rozumiesz. Ale to jednak nie forum na takie tematy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184
Osoba żyjąca, w państwie, w którym władza działa w sposób autorytarny/totalitarny często ma ograniczone prawa człowieka i obywatela. Często ci ludzie mają do wyboru pracę w niehumanitarnych warunkach lub smierć swoją i rodziny.

Poszukuję także t-shirtów sportowych (co aż tak nie odbiega od głównego tematu forum). Żadna z marek, których odzież i obuwie oraz przyrządy sportowe posiadam nie ma czegoś takiego w swojej ofercie. Wiem, że swiadomość społeczeństwa rośnie, dlatego też zainteresowanie tego typu towarem jest coraz większe (może jakiś sportowiec nosi rzeczy fair trade, a ja tego nie wiem). Niestety, cały większość osób nie patrzy na takie "detale". Przez co możliwe, że nie słyszałam o marce sportowej, która posiada rzeczy fair trade w swojej ofercie. Dlatego zapytałam o to na forum, ponieważ głównym zastosowaniem tego medium jest wymiana, a raczej pozyskiwanie cennych informacji

Jeśli ten temat aż tak odbiega od głównego nurtu forum, to oczywiście można się go pozbyć, a ja znajdę jakieś forum vege-hipster-coś-tam i może tam znajdę odpowiedź na moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Niech zostanie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Niewolnicy są potrzebni, tylko trzeba działać tak aby nie być jednym z nich ale żeby mieć swoich, zapewne nie jesteś właścicielem żadnej firmy dlatego Cie to denerwuje, jednak gdybyś miała X osób pod sobą to również traktowałabyś ich jak niewolników chcąc żeby oni robili jak najwięcej, jak najdłużej i zarabiali jak najmniej, tak aby powiększyć swoje zyski

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Są też tacy którzy zarabiają i dają zarobić w normalnych warunkach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
temat rzeka, nic z tym się nie zrobi, to tak samo jak slogany oszczędzaj wode bo w afryce nie mają, czy ja zużyje mniej czy więcej to i tak nie będą mieli.

jakby tak patrzył to nic by nie kupił, bo większość pochodzi z rejonów azjatyckich.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151
Taka prawda. W sumie to jakby chcieć taką kupić to się majątek wyda.NO a nie każdego na to stać, a w czymś chodzić trzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suwnica hack maszyna zastepstwem przysiadów?

Następny temat

Własny sklep z odżywkami, suplementami, zdrową i niskokaloryczną żywnością.

WHEY premium