SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Odzież

Wysłana -
Witam, wiem, że wystarczy wpisać w Google "odzież z Polski dla sportowców" i wyszuka mi różne strony, ale może Wy znacie jakieś firmy z polskimi ubraniami typowo dla sportowców i z nich korzystacie, wiecie, że są dobrej jakości. Liczyłem na mamutwear, ale nie zdążą ruszyć ze sprzedażą do maja niestety. Możecie coś polecić?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W polsce raczej nie robią, jak juz to i tak sprowadzją z chin a u nas jedynie moze jakieś nadruki
Wysłana -
Serio jest tak z tym kiepsko? Bo sama się zastanawiałam nad jakimiś fajnymi ciuchami. Rzeczywiscie nie ma żadnej polskiej firmy, która oferuje porządną odziez sportową?
Wysłana -
Np firma 4f, wywiad z jakąś panią z firmy
Część produkcji robimy w Polsce, część - w Europie, część zlecamy Chinom. Ponieważ tam zaczął szyć cały świat, Chiny wyprzedziły technologicznie inne kraje, stać je na każdy sprzęt. I tylko one mogły nam zaoferować odpowiednie maszyny.
Wysłana -
Ta Pani pomyliła słowa "odpowiednie maszyny" z "odpowiednio niską ceną produkcji". Tam jest naprawdę tania produkcja, bo ludzie zarabiają bardzo mało w porównaniu z Europą. Nie trzeba patrzeć aż na Chiny, europejskie firmy zlecają produkcję w Polsce, bo u nas zapłacą 3€ za godzinę, a u siebie conajmniej 9€. Swoją drogą ta firma 4F jest mega droga. Tak samo Nike czy Adidas. Słyszeliście o MamutWea? Ponoć ruszą ze sprzedażą ubrań sportowych produkowanych w Polsce, ale dopiero latem.
Wysłana -
Sporo ich jest . Chociaż jeśli o mnie chodzi to zwracam głównie uwagę na jakość a nie to na jakiej firmy jest dane ubranie. ostatnio kupowałem kilka koszulek w sklepie megakoszulki. Noszą sie moim zdaniem bardzo dobrze.
https://www.megakoszulki.pl/


Zmieniony przez - kkw9 w dniu 2017-06-14 13:02:18
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź