SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzież na siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
Ja śmigam na siłownię w dresach Everlasta, koszulki to zwykłe, jaka akurat się trafi pod ręką różnych firm, ale nie jakichś super markowych i bluza lonsdale. W planach mam zakupić coś produkowanego w Polsce
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 69 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18
Ja trenuję w ciuchach z cunazone. Kupiłem jakiś czas temu i okazały się całkiem dobre, więc już przy nich zostałem. Buty wybieram Nike już od dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Nike to dobra firma, raczej nie można tutaj narzekac na jakość wykonania ich ciuchów ale jestem zdania,że ceny mają zdecydowanie zawyżone. Tak wiec jesli znajdziesz dobra promocje na ich ubrania to jasne, kupuj. Jeśli nie to poszukaj ciuchów gdzie indziej. Aktualnie warto jest wybrać sie do Decathlonu Byłam wczoraj i zaczeły się tam spore wyprzedaże na ubrania sportowe, również tych dobrych firm. Kilka fajnych zniżek ma również smmash: reg forum


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-08-06 21:42:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Najlepszy lans na siłce to d****ne muły B-)
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Koszulka wycieta z tyłu bez rekawków spodenki skarpety bawełninane adidasy A nanajlepiej było by cwiczyc bez sz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
koszulki ale na silce nie wolno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zależy na której, poza tym troche kultury by trzeba miec, nawet jak wolno bez koszulki to lepiej ja miec

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jaki drążek do ściany ?

Wiecej