sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Odwodnienie organizmu

Wysłana -

Witam, chciałbym zapytać się, czy metoda przedstawiona w filmie jest bezpieczna dla zdrowia, nie jestem pewien, czy umieszczam temat w dobrym dziale, także z góry przepraszam.

Zmieniony przez - sportowyswirek99 w dniu 2017-06-07 01:56:47
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
w jakim celu chcesz się odwodnić, odwadniają to się kulturyści przed zawodami czy sesją zdjęciową, tak to nie ma po co tego procesu przeprowadzać.
Wysłana -
Na pewno nie jest to zdrowe i zawodnicy najcześciej łykają jeszcze mocne tabletki moczopędne.
Jeśli nie wychodzisz na scene to szkoda prądu.
Wysłana -
Nie wychodzę na scenę, daleko mi bardzo do profesjonalizmu, jednakże gościu w tym filmiku powiedział, że proces przedstawiony w materiale przechodził każdy jego podopieczny, robiący metamorfozę, zanim wykonał zdjęcie "po". Dlaczego chciałbym spróbować owego procesu? Sprawdzić ile dam rady wycisnąć z aktualnej formy, przy okazji też pyknąć jakąś fajną fotkę.
Wysłana -
właśnie to mu potrzebne do pochwalenia się rezultatami, bo odwodniony organizm lepiej wygląda na zdjeciach po wtedy ma wiecej klientów i do tego mu tylko to potrzebne.
Wysłana -
Rozumiem, jednak moim pytaniem było - czy jest to bezpieczne? Jeżeli nie, jakie potencjalne zagrożenia ze sobą niesie(oczywiście przeprowadzone z głową)
Wysłana -
Obciążasz mocno serce i nerki. Poza tym jest to ciężkie do zrealizowania i za wiele Ci nie da jeśli chodzi o poprawę formy.

Ale możesz spróbować. Nie umrzesz od tego
Wysłana -
zależy jak je przeprowadzisz, odwodnienie organizmu nie jest zdrowe.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź