SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstający brzuch, ale brak tłuszczu....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 327
Witam.

Krótko z mostu:

26 lat , 192cm, 90kg, brak widocznej tkanki tłuszczowej

Problem: jak się wyluzuję, to z brzucha robi mi się wyspa, jak się napnę, to robi się ładny kaloryfer.

Ogólnie mam cieńkie kości i wątłą budowę ciała. Jak wciągnę brzuch, to jest ok, klatka robi się wyraźnie większa.


Ćwiczę systematycznie : 3x siłownia 2x krav maga 1xbasen . Codziennie ćwiczenia na brzuch. Mam dobrze ułożoną i wyliczoną dietę.

Pytanie 1:

Czy całodniowe noszenie pasa kulturystycznego, sprawiłoby, że brzuch nie będzie tak intensywnie wypływał ? (klatka powinna się rozszerzyć, więcej miejsca na organy itd...)

Pytanie 2:

Co innego można zrobić, żeby mi ta dolna część brzucha nie odstawała...


Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Też to mam...
Po prostu chodzę z delikatnie wciągnietym brzuchem i wypiętą klatką.. Może to głupie, ale już do tego się przyzwyczaiłem i czuję się z tym naturalnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
najlepiej wzuć zdjecie albo i dwa.. jedno od przodu drugie z profilu , brzucha nie cwicz codziennie... (on tez potrzebuje regeneracji) osobiscie polecam abs2 2-3x w tyg.
Pytanie 1 - nie
Pytanie 2 - wzuc zdjecie , i daj zarys treningu na brzuch, ten ktory dotychczas uzywales. I napisz cos wiecej jaki cel treningu itd... redukujesz, masujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 327
Generalnie mam plan ćwiczeń długoterminowy - cel, położenie mojego tatę na rękę. jest bardzo silny, ma 44cm w bicepsie itd.
Obecnie miałem trening na masę, przez miesiąc. teraz trochę odpoczynku i start z treningiem na siłę.
Na brzuch zwykle robię tak:
- w dni na siłowni - 50 skłonów na ławce skośnej, 20 raz podnoszenie kolan w zwisie na atlasie, 2x20 na maszynie na mięśnie skośne, 40 spinów na górny brzuch.
- 2 x w tygodniu po krav madze robię po prostu 60 brzuszków przy drabinkach
w weekend brzuch odpoczywa...

Zdjęcia wrzucę później...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
też mam wystający brzuch i podobna budowe ciała wiec przyłaczam sie do pytania :)

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
a moze po prostu za mało błonnika i jelita są zapchane. Ja po prostu kiedys wkręciłem sobie "faze" ze moj brzuch jest za duzy a tak na prawde nie było. Jelita były troche zapchane bo miałem złą dietę. Brzuch cały czas jest duzy? czy wieczorami? Zmierzcie moze ile macie w pasie i napiszcie tutaj.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 327
Brzuch rozluźniony:











brzuch napięty:











CO o tym sądzicie ?

Po wypróżnieniu może jest delikatna różnica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 327
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
łee moj to psikuś i wydaje mi sie moj jest dlatego wystajacy bo mam lekko zapadnieta klatke widoczne jest to tylko z profilu przez co brzuch wydaje sie byc wypiety..

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
rozcwicz klatke najlepiej, gdy bedzie wieksza nie bedzie to tak się rzucać w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
hiperlordoza ledzwiowa

nieprzyjemna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to też mam identycznie jak ty .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoki puls

Następny temat

Słabe libido

WHEY premium