SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Odstające skośne brzucha

Temat przeniesiony z 'Szybkie pytania bez logowania' przez: anubis84
Wysłana -
Siema. Moja dziewczyna ma nie lada problem. Kilka lat temu ktoś jej nagadał, że żeby miec ładny brzuch trzeba robić tylko skośne brzuszki. Robiła je bez opamiętania. Obecnie ma kompleks w postaci mocno odstających skośnych brzucha. Na tyle mocno one odstają, że dziwnie to wygląda. Na zdjęciach nie widac tak tego, ale w rzeczywistości jest grubo:P Jak widać- mięśni prostych brzucha się nie dorobiła a skośne ma dziwnie odstające. Co zrobić by się ich pozbyć. Dieta jest- ćwiczeń brak z racji strachu, ze się powiększą. Doradźcie coś proszę bo wstydzi się ona wyjść na basen itp.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pokaż no to palem, zaznacz niby w czym jest problem. nieraz sama budowa mieśnia jej kształt genetycznie jest uwarunkowany np nie każdy ma równe kostki na brzuchu itp.
Wysłana -
Tu nie widać w ogóle żadnych mięśni brzucha.
Wysłana -
Z fotek nie wynika żeby coś było nieproporcjonalnie przerośnięte. Poza tym nie bardzo się da ćwiczyć mięśnie skośne zupełnie izolując je od pracy mięśni prostych. Jak dla mnie to robienie z igły wideł i tyle.
Wysłana -
Przecież nie napisałem że chodzi o proste brzucha. Uczepiliście się tych "kostek". Wyraźnie napisałem o skośnych.
Chodzi o te odstajace mięśnie. Na zdjęciach tego tak nie widać, ale ma tak duże, że aż dziwnie to wygląda.

target="_blank"

Zmieniony przez - Jagos w dniu 2017-06-10 08:09:09
Wysłana -
zrób w normalnych pozach przód bok z dalszej perspektywy.
Wysłana -
To co pokazujesz na zdjęciu w kółeczku to są kobiece kości biodrowe otoczone małą ilością tłuszczu zupełnie naturalne, a nie rzadne mięśnie skośne. Typowo"kobiece biodra".
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź