SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstające pośladki przysiady martwe ciągi [+18]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam mam pewny kłopot mi osobiście nie przeszkadza bo liczą się dla mnie kg na sztandze ale ludzie źle mówią.
Z ćwiczeń w których pracują pośladki to robię przysiady (3 serie siłowe) HB ale zamierzam zacząć robić LB - lepiej sie czuje w tej pozycji.
Przysiady frontowe(5x10) i wyciskanie nóg na suwnicy(5x10)
Martwy ciąg klasyczny (3 serie siłowe), Martwy ciąg sumo(3x8), Martwy ciąg na prostych nogach z deficytu.(5x10)

Nie wiem czy to kwestia genetyki czy za "dużo" ćwiczeń czy zły dobór ich czy nie powinienem robić więcej frontów niż LB/FB.
Diete trzymam czystą ale wpadają czasem (jeden dzień śmieci na około 10 dni czystej michy) różne rzeczy poza tabelkę. Cel diety masa.
Za czasów szkolnych gdy jadłem poniżej mojego zapotrzebowania to też miałem duży tyłek więc może się wydawać że mam taka genetykę że tłuszcz lubi się tam odkładać.


Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich fotek i nie wyrażam zgody na zamieszczanie i kopiowanie ich bez mojej wiedzy i zgody.!




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przedstawiłeś temat ok ale o co właściwie pytasz ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Chodzi mi o to bardziej czy to kwestia mojej natury czy zrezygnować z HB/LB na rzecz frontów w których poślady prawie nie pracują. Czy inne wyjście które nie będzie powodować rozrastania bardziej pośladów ;p Nie rezygnując z tych wielostawów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
przodopochylenie miednicy? Ja bardziej strzelam, BPL-G więcej w tym temacie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Trzeba byłoby przeprowadzić badanie fizykalne żeby móc ocenić postawę ciała i ewentualne w niej zaburzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Też kiedyś obstawiałem to przodopochylenie miednicy. Ale jak napnę mięśnie brzucha i wypcham wacka cofając pośladki to dopiero dziwnie wygląda i cofa się delikatnie.
tylko prodzopochylenie kojarzy mi sie z cofniętym wackiem a u mnie jest prosto z przodu


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2017-07-26 23:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Na masie zrezygnowałem z ćwiczeń mięśni brzucha bo wielostawy chyba wystarczą ale raczej chyba niekoniecznie więc będzie trzeba dodać z powrotem desce i wheel abs


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2017-07-26 23:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie lepiej się wybrać do specjalisty który oceni ewentualne zaburzenia, przeprowadzi terapię i da dalsze zalecenia niż tak samemu próbować się 'wstrzelić' , pomijając już całkowicie fakt że większość rzeczy nie jest do poprawy poprzez same ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
zaduzowaze
Witam mam pewny kłopot mi osobiście nie przeszkadza bo liczą się dla mnie kg na sztandze ale ludzie źle mówią.
Z ćwiczeń w których pracują pośladki to robię przysiady (3 serie siłowe) HB ale zamierzam zacząć robić LB - lepiej sie czuje w tej pozycji.
Przysiady frontowe(5x10) i wyciskanie nóg na suwnicy(5x10)
Martwy ciąg klasyczny (3 serie siłowe), Martwy ciąg sumo(3x8), Martwy ciąg na prostych nogach z deficytu.(5x10)

Nie wiem czy to kwestia genetyki czy za "dużo" ćwiczeń czy zły dobór ich czy nie powinienem robić więcej frontów niż LB/FB.
Diete trzymam czystą ale wpadają czasem (jeden dzień śmieci na około 10 dni czystej michy) różne rzeczy poza tabelkę. Cel diety masa.
Za czasów szkolnych gdy jadłem poniżej mojego zapotrzebowania to też miałem duży tyłek więc może się wydawać że mam taka genetykę że tłuszcz lubi się tam odkładać.


Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich fotek i nie wyrażam zgody na zamieszczanie i kopiowanie ich bez mojej wiedzy i zgody.!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
A nie jest to raczej tyło pochylenie miednicy ?
Znalazłem informacje żę gdy kończyny są zablokowane i nastąpi skurcz mięśnia biodrowo-lędźwiowego to jest przodopochylenie miednicy, gdy skurcz nastąpi z jednej strony to jest wówczas skłon w bok.
Też znalazłem informacje że nierówno rozbudowana siła przedniej taśmy od tylnej taśmy też powoduje to tyło/przodo pochylenie tylko nie mogę zrozumieć która silniejsza a która słabsza przy przodo pochyleniu. U mnie raczej chyba tylna mocna a przednia słaba bo nawet wyniki siłowe są "mocno" rozbierzne


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2017-07-28 16:54:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a Ginekomastia

Następny temat

Przetrenowanie...jak z niego wyjść?

WHEY premium