SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odrzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Od?ywianie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc
mam problem - kupillem odrzywki firmy "MASS Scitec Nutrition" (4.5 kg) i nie wiem jak za bardzo je dawkowac!
Na opakowaniu jest nbapisane 2 x dziennie po 50 gram.
Wydaje mi sie ze to jest mało!
Powiedzcie ile razy dawkujecie takie odrzywki na mase miesniową ?
Jak nie ide na pake to biore je tylko raz dziennie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Możesz brać odżywkę 2x dzienie nawet jeśli nie idziesz na trening,dawki możesz zwiększyć do 3x dziennie,tylko żeby nie odbiło to się na normalnym odżywianiu.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
A tam jak masz wysokoenergetyczna diete to ta odzywka moze ci posluzyc jako posilek po treningu...do 400ml mleka dosyp te 50g i do tego przygryzaj 50g wafli...ja tak robie i tez stosowalem ta odzywke...wiem ze jest dobra.

Aha i nie pytaj sie o to jak dawkowac odzywke na mase miesniowa, bo to zalezy od twojej diety...jak masz zle zbilansowana diete i jesz 3 razy dziennie a miedzy tym popijasz 3 razy odzywka to po pewnym czasie cos ci sie zepsuje w ukladzie trawiennym...pamietaj ze odzywki to nie posilki podstawowe tylko uzupelniacze pewnych substancji...stosuj ja gora 2x na dzien...po treningu i ewentualnie po przebudzeniu...

nara

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- bez treningu
dawkuje to tak
naczo 5 g kreatyny ( płaską łyzeczke )popijam sokiem winogronowym
30 min pózniej jem sniadanie,
10 min po sniadaniu biore odrzywke 75 gram
koło godz. 13 zjem jakąs kanapke
15 mam obiad i zarzywam odrzywke
30 min po obiedzie biore kreatyne
gdzies koło 18 zjem cos
godz 20 - 21 jem kolacje !
- gdy mam trening
5 gram naczo kreatyny
10 min po sniadaniu biore odrzywke 75 gram
ide na pake o 11
po siłowni biore kreatyne
30 min pózniej zarzywam odrzywke
godz 15 obiad
itd.
pwiedzcie czy dobrze robie - stosując tak odrzywki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
radze robic dluzsze przerwy po duzych posilkach(szczegolnie kiedy sa obfite w tluszcz) a dopiero potem lykaj kreatyne...to dosc wymagajacy srodek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dzięki za te odpowiedzi - teraz przynajmniej wiem cos niecosc o dawkach jakie mam brac
ale pewnie to nie koniec moich problemików
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dibencozide Magnum

Następny temat

Glutarol-efekty

WHEY premium