SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mi da paczka deci lub winstrolu. Czy takie 5 ampułek coś da.
Coś powinno pójść w górę prawda? Czy te 150-200zł które bym stracił mogę
liczyć na jakieś przyrosty???????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra chłopaki ale odbiegacie od tematu. Poza tym nie odradzajcie mi żebym nie brał ponieważ i tak nie wezmę chcę tylko wiedzieć co da 5 zastrzyków winstrolu lub deci. Samych 5 zastrzyków nic więcej czy może coś przynieść
ze sobą taki cykl. I jeszcze raz podkreślam nie mam zamiar u wziąść i ni
musicie mi odradzać spoko nie wezmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
W twoim przypadku potrzebny jest dobry trening i odpowiednie odzywianie,a nie branie koksow. W tym sporcie nic nie przychodzi szybko. Na wyglad i sile pracyje sie 5-10 lat.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
rychu to Twoje imię a 17 to Twój wiek?

lepiej nie bierz się za koks. Przestanie Ci stawać kuśka i jak załatwisz laski po dysce?

jak kolega powyżej: koks niewskazany - zacznij mysleć o treningu na siłowni, a nie oglądać się na bardziej napakowanych koolegów.

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko tylko rychu to nie moje imię zobacz na profil rychu to moj pseudonim
a 17 tak masz rację to mój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563


Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary narzaie sobie odpusc z kosami masz 17 lat to o wiele za wczesnie pocwicz jeszcze z 2 -3 lata na sucho dopiero wtedy mozesz cos pomyslec o koksowaniu teraz to niema najmnieszego sensu pozrowionka zycze sukcesow

rejdych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHA !!!!!!!!!

666 zanim znowu wywalisz moja wypowiedz to doczytaj ja do konca bo napewno nie jest na chu*** poziomie :) jak to tlumaczyles przy popzrednich "interwencjach" :)

pozdrawiam !!!!!!

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jak ktos cwiczy 3 lata i nadal nie widzi efektow to tym bardziej nie powinien tykac SAA, tylko powinien przyjrzec sie wlasnemu treningowi, diecie itp. i skorygowac bledy - to po pierwsze. Po drugie to zupelnie nie wiem dlaczego kolega uwaza, ze w wieku 40 lat nie ma juz sensu koksowac - tak jak juz kiedys wspominalem, niektore sporty silowe (wyciskanie lezac, trojboj silowy) mozna z powodzeniem uprawiac nawet w wieku 55 lat - stad nie widze nic nadzwyczajnego we wspomaganiu wlasnego organizmu w wieku lat 40. I po trzecie - pisze kolega "... ja mialem 17 jak zaczolem i nie nazekam ..." - radze sie przyjrzec wlasnym wynikom i osiagnieciom i zastanowic sie, czy jak na osobe stosujaca SAA nie sa one "ciut" za slabe i czy nie mozliwe by bylo osiagniecie tychze wynikow bez koksu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko panowie nie chcę tylko słyszeć odpowiedzi pokroju jesteś jeszcze
młody nie bierz. Mialem już pierwszy cykl i jeszcze raz oznajmiam nie
chcę słyszeć nie bierz koksy jesteś młody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
5 ampulek ale ile mg/ml ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda kasy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepty

Następny temat

W kwestii dawkowania SAA

WHEY premium