SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wysłana -
Co mi da paczka deci lub winstrolu. Czy takie 5 ampułek coś da.
Coś powinno pójść w górę prawda? Czy te 150-200zł które bym stracił mogę
liczyć na jakieś przyrosty???????????
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W twoim przypadku potrzebny jest dobry trening i odpowiednie odzywianie,a nie branie koksow. W tym sporcie nic nie przychodzi szybko. Na wyglad i sile pracyje sie 5-10 lat.

666
Wysłana -
rychu to Twoje imię a 17 to Twój wiek?

lepiej nie bierz się za koks. Przestanie Ci stawać kuśka i jak załatwisz laski po dysce?

jak kolega powyżej: koks niewskazany - zacznij mysleć o treningu na siłowni, a nie oglądać się na bardziej napakowanych koolegów.

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
Wysłana -
Spoko tylko rychu to nie moje imię zobacz na profil rychu to moj pseudonim
a 17 tak masz rację to mój wiek.
Wysłana -

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
Wysłana -
stary narzaie sobie odpusc z kosami masz 17 lat to o wiele za wczesnie pocwicz jeszcze z 2 -3 lata na sucho dopiero wtedy mozesz cos pomyslec o koksowaniu teraz to niema najmnieszego sensu pozrowionka zycze sukcesow

rejdych
Wysłana -
AHA !!!!!!!!!

666 zanim znowu wywalisz moja wypowiedz to doczytaj ja do konca bo napewno nie jest na chu*** poziomie :) jak to tlumaczyles przy popzrednich "interwencjach" :)

pozdrawiam !!!!!!

"""""No Women No Kids """"
Wysłana -
Jak ktos cwiczy 3 lata i nadal nie widzi efektow to tym bardziej nie powinien tykac SAA, tylko powinien przyjrzec sie wlasnemu treningowi, diecie itp. i skorygowac bledy - to po pierwsze. Po drugie to zupelnie nie wiem dlaczego kolega uwaza, ze w wieku 40 lat nie ma juz sensu koksowac - tak jak juz kiedys wspominalem, niektore sporty silowe (wyciskanie lezac, trojboj silowy) mozna z powodzeniem uprawiac nawet w wieku 55 lat - stad nie widze nic nadzwyczajnego we wspomaganiu wlasnego organizmu w wieku lat 40. I po trzecie - pisze kolega "... ja mialem 17 jak zaczolem i nie nazekam ..." - radze sie przyjrzec wlasnym wynikom i osiagnieciom i zastanowic sie, czy jak na osobe stosujaca SAA nie sa one "ciut" za slabe i czy nie mozliwe by bylo osiagniecie tychze wynikow bez koksu ?
Wysłana -
Spoko panowie nie chcę tylko słyszeć odpowiedzi pokroju jesteś jeszcze
młody nie bierz. Mialem już pierwszy cykl i jeszcze raz oznajmiam nie
chcę słyszeć nie bierz koksy jesteś młody.
Wysłana -
5 ampulek ale ile mg/ml ?
Wysłana -
szkoda kasy
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź