SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam się na tym a po ile mg jest w ampułkach. W jednej ampułce ile jest
mg. I czy załóżmy te 5 ampułek coś mi da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Rychu17 - rozlozyles mnie swoja wypowiedzia na lopatki Apeluje do Twojego zdrowego rozsadku - olej to. Skoro nie wiesz ile mg danego preparatu znajduje sie w ampulce - to jaka masz pewnosc, ze to co sobie zamierzac wstrzyknac nie okaze sie zwyklym olejem rzepakowym, sola fizjologiczna, czy Bog wie czym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice ty nie widzisz nic zlego we wciaganiu koksu w wieku 55 lat :) spoko tylko ze saa w takim organizmie zrobia "niezle" spustoszenie !!!!!! niedosyc ze 55 lat na karku z tgeo ladnych kilkadziesiat treningow i tyle samo ( np . palenia , picia , i innych takich ) i jeszcze KOKS :) !! widze ze znasz sie na rzeczy :)

pozdrawiam !!!!!!


ps. a co ma trojbuj silowy itp do koksu ..moze ktos chce wciagac saa bo chce byc duzy dla wlasnej satysfakcjii i podziwu u innych a nie po to aby startopwac w jakis zawodach itd :)

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Drogi KzP - blednie interpretujesz moje wypowiedzi !

Podalem ci konkretny przyklad ludzi - sportowcow ktorzy chcac osiagac sukces (zloty medal na ZNACZACYCH zawodach) sa zmuszeni wspomagac swoj organizm SAA. Tacy ludzie z reguly nie pala, nie pija i nie stosuja innych takich - dla nich nr 1 jest sport, zwyciestwo i najwyzsze laury.

Ponadto jestem przekonany, ze sterydy wywoluja wieksze spustoszenie w organizmie 17-to latka (ktory nie jest jeszcze zaprawiony w treningu silowym) niz w organizmie osoby starszej, majcej za soba lata treningu, u ktorej wlasna produkcja hormonalna nie jest juz w stanie znaczaco przyczynic sie do poprawy wynikow. Jezli taka osoba traktuje sport powaznie i nadal chce notowac przyrosty - to nie ma zbytniego wyboru - musi wspomoc swoj organizm. 17-to latek NAPEWNO nie musi tego robic.
Juz niebawem wejdziemy do U.E. i wtedy otworza sie granice - i byc moze otworza sie Twoje oczy i zobaczysz, ze w krajach zachodnich (a szczegolnie w USA) coraz modniejsze staja sie kuracje hormonalne dla ludzi starszych chcacych poprawic swoja jakosc zycia. Co najwazaniejsze - kuracje takie sa LEGALNE, przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy.
Piszesz ironicznie "... widze ze znasz sie na rzeczy ...". Prosze nieoceniaj mojej osoby - skoro nic o mnie nie wiesz - bo niby skad masz wiedziec, jak nawet nie rozumiesz moich wypowiedzi. Skad wywnioskowales, ze nie widze nic zlego "we wciaganiu koksu w wieku 55 lat " u osob ktore pija, pala, i stosuja inne takie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
KzP jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to siec cicho. Powtarzam Ci raz jeszcze.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice spoko ale wez bo smiac mi sie chce gadasz zebym ciebie nie ocenial jak ciebie nie znam a sam zes moja wypowiedz i mnie ocenil :) wiec nie bulgotaj odrazu jak tobie tez ktos "wygada" :)

a po drugie nie napisalem ze ktos w wieku 55 lat kto pije i pali itd tylko ktos kto ma 55 lat czyliiiiiiii mial duzo czasu na to zeby palic pic i to rzucic ale jakis uszczerbek na zdrowiu to zostawilo ...... bo nikt nie zostaje sportowcem w wkieku kilku minut (zaraz po urodzeniu) i w wieku dojrzewania ma stycznosc z roznymi "bajerami" potem jesli anwet trenuje to tez zdarzy sie czasami jakas balanga itp (nawet 2-3 razy w roku ..niby tak malo noo ale wlasnie rok jeden drugi trzeci i tak do tej 50-60-tki wiec troche tego jest ! a w wieku np. 55 lat juz wcale nie musi miec nalogow itd ale uszczerbek na zdrowiu pozostal noo i wiek , wieeeeek serducho juz nie te same co w wieku 10 lat :) nerki , zoladek itd itd )))))))


pozdrawiam !!!!!

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
KzP : nie obraz sie, ale mnie sie chce smiac z Twoich wywodow.
Odkad doping zostal odblokowany Ty wpadasz tu ze swoim szczekaniem.
Wyluzuj troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary kup sobie mleko laciate i niepeirnicz glupot jak niemasz zielonego pojecia o koksach a i pytanie co brales na pierwszy cykl olka miecia ? :)

rejdych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rafka19 ty to pewnie sie znasz na koksach :) .........wiesz na koksach to sie znaja w laboratoriach w ktorych je wytwarzaja a ja nie mowie ze sie znam tyllko ze BRALEM wiec moge uczestniczyc wtych dyskusjach bo wiem jak dzialaja (przynajmniej na mnie) te saa ktore wciagalem ....... :)


pozdrawiam !!!!!!!!!

PS. 666 czemu mam siedziec cicho? wiem ze colemanem nie jestem czy dorianem :) ale swoje racje mam i odpowiadam na posty kolesiom ktorzy czy bedziecie im tego odradzali czy doradzali to i tak swoje zrobia ..... to przynajmniej mowie jak ja to robilem i jak uwazam za sluszne a to czy ktos tak zrobi to jego sprawa i ty nie musisz ciagle interweniowac i usowac moich odp. badz mnie uspokajac :)

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Nie masz racji.
Taka moja rola aby pilnowac porzadku.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepty

Następny temat

W kwestii dawkowania SAA

WHEY premium