SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednia dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem z przybraniem na wadze... Mam 173 cm wzrostu i warzę około 63 kg. Posiadam szczupłą budowę ciała. Po prostu jestem chudy. Zgłosiłem się do lekarza i przepisał mi coś co się nazywa enerbol (ktoś wie, co to jest?) Nie przyniosło to skutku. Czy ktoś zna jeszcze jakieś inne sposoby na nabranie masy?

Dzięki za pomoc OzY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ten sposób to ćwiczenia siłowe i dieta,czyli po prostu kulturystyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Odżywianie:2g białka i 6g węglowodanów(przede wszystkim złożonych) na 1kg wagi ciała,rozłożone na 6 równych posiłków co 2-3 godziny,
Trening: 3-4 razy w tygodniu,każda grupa mięśniowa(oprócz brzucha)raz w tygodniu,wolne ciężary,12 serii na duże grupy mięśniowe i 8 na małe,zakres powtórzeń w seriach 6-12,przerwy między seriami ok.2 minut........trochę to chaotyczne,ale nie jestem zbyt trzeżwy(dziś ostatki),w każdym razie pytaj dalej,jak czegoś nie rozumiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez po ostatkach

btw: kumpel z ktorym trenuje mowil ze mam robic
podciagniecia - 4 serie , 12-10-8-8 powtorzen
czemu zmniejszamy ilosc powtorzen? ja mam zapas sil na jeszcze z 4-5

i pytanko: co to jest "Martwy ciąg na prostych nogach" ???
jak mam wykonywac to cwiczenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Po prostu założył z góry,że będziesz miał w kolejnych seriach coraz mniej siły.Podciągaj się zawsze na maxa,do momentu,w którym więcej nie dasz rady.Martwy ciąg na prostych nogach to ćwiczenie na mięśnie dwugłowe ud i pośladkowe.Wykonuje się je podobnie do klasycznego martwego ciągu,z tym,że nogi mamy proste w kolanach,a ruch wykonujemy w stawach biodrowych,zachowując proste plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie odrzywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Spróbuj jakiegoś gainera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzanie

Następny temat

Jak dobrze i tanio zjesc

WHEY premium