SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odma płuc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
pamiętacie jak pytałem Was w poście "kłucie w boku" co mi może być że kłuje mnie w boku i w klatce piresiowej ?
wtedy mi to przestało.. ale dziś znów wróciło...aż poszedłem do lekarza ze strachu i wiecie co powiedział ?? że !!być może!! mam odmę płuc...
i jutro idę na prześwietlenie klaty... nigdy nie słyszałem ani nie znam osoby która by miała taką chorobę... może Wy coś wiecie ? to coś groźnego ?? jak się z tego wyleczyć ??

\:::No Coment:::/

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
odmę znam tylko ze stanów ostrych, więc nie bede nic o niej pisał.
ale skoro lekarz stierdził, ze nie wymagasz natychmiastowej pomocyy (co wynika z tego, ze piszesz tu na forum, oraz, ze jutro masz dopiero rtg) to chyba nic naglącego.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no niewiem czy z tą odmą nie przesadził ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jednak nie przesadził
pozwolę sobie wkleić
heh Boofi nie mam już abonamentu i nie mogę odpisać tu w poradach medycznych ale jednak to była odma
wieczorem oddech bardzo się zwężył i pojechałem do szpitala i stwierdzili odmę... wstawili mi 2 rurki (1 w klatę a 2 w bok żeber), leżałem tak 14 dni (na plecach bez ruchu) niedługo na http://www.sebas.website.pl będą fotki ze szpitala (w dziale Impry) więc jeśli chcesz to se pooglądasz jak to wyglądało :D i jeśli byś mógł to żebyś zamieścił tu z 2...
dzięki z góry...


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest lekarz na sali ?!?

Następny temat

Regeneracja pourazowa

WHEY premium