SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddawanie krwi a trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Dzisiaj bylem po raz pierwszy oddac krew ( 450ml), a prowadze od 2 tyg cykl treningowy na mase. Staz treningowy mam juz prawie 3 lata, obecnie zazywam creatyne i jade na calkiem dobrej diecie. Czy wydolnosc organizmu i jego mozliwosci przyrostu ogranicza sie w pewnym stopniu poprzez oddanie krwi? Zalezy mi na tym, aby nie przerywac calego cyklu, ale czy nie odbije mi sie to na zdrowiu jak bede dalej trenowal, a moze pogorsza sie efekty? prosze o wypowiedzi i porady:) pozdrawiam!

trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
będziesz osłabiony. Najlepiej jakbyś nie ćwiczył w dzień oddawania krwi na siłowni. W późniejsze dni, to już zależy od samopoczucia.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
a czy dzialanie creatyny i wchlanianie bialka przez miesnie nie obnizy swojego poziomu? tzn chodzi mi o to czy to wszystko pojdzie na odbudowanie zabranej mi krwi javascript: test(''); czy tez bedzie tak jak do tej pory budowac?

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napewno zapotrzebowanie organizmu wzrośnie drastycznie w celu odbudowania utraconej krwi.

ale pytania co do treningów po oddawaniu krwi powinieneś konsultować przedewszystkim z lekarzem My tutaj średnio możemy ci radzić w tego typu sytuacjach gdyż nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności, pamiętaj o tym

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-04-11 12:47:12

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zakaz podejmowania treningów po oddawaniu krwi, samo za siebie chyba mowi ze oddajesz ok 10% swoich zasobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Ja lekarzem nie jestem, ale a Twoim miejscu bym przez jakieś 2 dni nie ćwiczył, a później jakiś lekki trening bym zaczął żeby zobaczyć jakie są możliwości i jak reaguje mój organizm na trening. Jak zobaczysz jakies złe odruchy to wejź odpuśc sobei na 2 dni, z tym że myśle że wszystko powinno być ok po dwóch dniach przerwy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
czyli zaprzestac tez przyjmowac krety? bo zaleca sie nawet w dni nietreningowe ja przyjmowac, ale w mniejszych ilosciach, tak? na jaki okres przerwac treningi? chcialbym przynajmniej wiedziec tak okolo, bo moze ktos z was mial podobny przypadek jak ja:). a w najblizszym czasie postaram sie skontaktowac z lekarzem i dowiedziec sie w szczegolach:) co o tym sadzicie?

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wez sobie skoro jestes na cyklu - logiczne,

chyba ze myslsz ze pomoze ci ona w produkcji krwinek - nie.

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-04-11 17:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi:)

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Jak dla mnie oddanie krwi to tydzien wyjety z zycia. Oddajesz 450ml a w ciele czlowieka jest jakies 5-6l w zaleznosci od wagi itd (mam nadzieje ze dobrze pamietam lol) Ja bynajmniej tydzien po oddaniu krwi bym sobie odposcil bo organizm strasznie jest wtedy oslabiony i o anabolizmie mozesz zapomniec. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
prawda, ale sa tzw. wyzsze potrzeby:D ( wewnetrzne :D ) ktore sklonily mnie do oddania krwi. no niestety teraz trzeba troche pocierpiec, ale przynajmniej z sumieniem jest wszystko ok:D. powiem wam ze czulem sie przez pierwsze 6 godzin zeczywiscie oslabiony, ze o silce nie bylo nawet mowy. Teraz czuje sie zdecydowanie lepiej i prawdopodobnie sprubuje juz lekko pocwiczyc z przyzadami jutro lub pojutrze. dzisiaj tylko musze zrobic a6w (23 dzien) :D. i jestem ciekaw jak sie bede czul po tym. no coz, zobaczymy:D. wielkie pozdr dla wszystkich :) !

trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBNA KREW PILNIE potrzebna krew grupy A2B RH+ - tel.507366054 (24h!-!)

Następny temat

klatka + tric

WHEY premium