SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie oraz nabranie masy mięśniowej - da się połączyć ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Witam. Jak widać na zdjęciu kości i tłuszcz na dolnej części brzucha :)
Chciałbym się zapytać co można zrobić żeby spalić ten cholerny tłuszcz w miarę szybko.
Przez następne 2 miesiące czyli przez wakacje chciałbym pozbyć się tłuszczu oraz nauczyć techniki na siłowni bo chodzę od 3 tygodni, po wakacjach zaczne masę.

Czy dieta która wstawiłem jest w miarę ?
Czy podczas treningu siłowego przez 2 miesiące wejdzie mi coś mięśni ? Bo przez ten czas czyli 3 tyg nie widzę żadnej różnicy w bicepsie czy brzuchu . Waga taka sama
Dopiero dzisiaj zrobiłem pomiary ciała i zobaczymy za 2 tyg ale nie wydaje mi się żeby coś szło a białka przyjmuje duzo

Dodam ze mam 22 lata 185cm wzrostu i 75kg wagi




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Kształtowanie sylwetki to nie sprint opierający się na głodowaniu. Według mnie powinieneś wejść na dodatni bilans kaloryczny. Trzeba czasu i solidnych treningów silowych. Jak u każdego początkujacego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Dodam ze dieta to jedzenie z dziś, staram się codziennie zamieniać produkty np ryz, makaron, gasza. Z białka rybę albo jakiegoś wędzonego łososia lub kurczaka, twaróg chudy, jajka itp
Do tej pory robiłem wszystko na patelni na oleju lnianym a od dziś robię na parze. Czy to jakaś różnica ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na poczatku drogi z silownia istnieje mozliwosc choc tez rzadko,aby udala sie rekompozycja
Daj zapotrzebowanie kaloryczne na 0,liczyles wogole jakie masz?bo raczej nie takie bo kalorii pewnie z 1000 za malo
Zreszta wg mnie powinienes dac kalorii ba plus i robic mase bo nie masz co zrzucac


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-19 21:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Próbowałem jeść 2500 kcal i w sumie nie mam pojęcia jak to rozpisać żeby wszystko wcisnąć . Teraz przy 2000-2200 kcal czuje się ciagle zapchany, dziwne uczucie bo nigdy nie jadłem tak dużo oraz tak dużych porcji.
Brzuch mam wypchany jak dziewczyna w ciąży, szczególnie wieczorem

Proszę o odpowiedz na wcześniejsze pytania jeżeli można
Czy przy 2000-2200 kcal i tak dużej ilości biała itp wejdzie mi coś mięśni oraz czy jakoś można wrzucić ten tłuszcz z dolnej partii brzucha ? I czy dieta może być

Zdjęcie brzucha z teraz czyli wieczór






Zmieniony przez - Martin1992 w dniu 2018-06-19 21:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
Nie , najlierw określ realny cel . Potem odpowiednio wylicz zapotrzebowanie kaloryczne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Czyli muszę przyjąć jakieś 4000kcall przy mojej aktywności lub zrezygnować z wszystkiego typu rolki, rower, bieganie, piłka nożna itp? I zająć się tylko siłownia ?
Wtedy zaleje mnie tłuszczem bo nie jestem w stanie na początku zrobić dobrego treningu jeśli nie wiem co i jak ćwiczyć

Tak w ogóle to czym podbić kcal bo białka mam już 160g tłuszczu jeżeli smażę na oleju mam z 70 i jedynie węgle ale nie jestem w stanie zjeść dziennie 5 paczek ryżu


Zmieniony przez - Martin1992 w dniu 2018-06-19 23:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136802
4 worki ryżu to już 1500 kcal. 700 g mięsa + trochę tłuszczu i już masz z palcem w dupie 2500 kcal. Nie musisz jeść samego ryżu przez cały dzień, gdzie płatki jaglane, ziemniaki, makaron, kasza?

https://www.sfd.pl/Trening_metodą_body_building__kulturytyczna,_weiderowska_-t645745.html - przykładowy plan jaki możesz wykonywać, powinien dać Ci w kość a opisana w nim progresja ciężaru wywołać bodziec hipertroficzny;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Tylko ze 700g mięsa np kurczaka kosztuje 15zl, nie kupuje w marketach to tam kurczak się kurczy po smażeniu o polowe.
4 worki ryżu 2.5zl plus inne dania to już 25zl a na tyle pozwolić sobie nie mogę.

Co do gotowania to czy mogę jeść np codziennie te same dania czy muszę wprowadzić jakieś urozmaicenie bo np łatwiej byłoby mi np zrobić na 2 dni a jak robię codziennie coś innego to nie mogę


Ale dajmy na to ze będę robił te 2500 kcal , czy to da jakieś efekty?


Zmieniony przez - Martin1992 w dniu 2018-06-20 04:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9247
Więc może postaw na bardziej tłuste mięsa ,kosztem węglowodanów i rozwiążą się 2 problemy Nie będziesz musiał wciskać tyle ryżu czy tam kaszy i taką łopatka ,udka czasem wątróbka wyjdą taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeszcze abstrah**ąc od wszystkiego co dalej było napisane: na oleju lnianym nie smażymy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Tzn ja nie chce nabrać duzi masy, bardziej chodzi mi o wyrzeźbienie sylwetki. Wiem ze nie ma z czego rzeźbić ale np ile musiałbym przyjmować kcal oraz jaka stosować dietę żeby wyglądać np tak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcji

Następny temat

Dieta pomocy

WHEY premium