SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie amatora początek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zbyt daleko posunięte stwierdzenie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-14 12:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
w sumie, jak się zastanowiłem, to masz rację, raczej, ja żarłem dużo soi. Jakieś pasztety czy inne przetwory szczególnie zimą, latem trochę mniej ale nadal gdzieś się pojawiała. Teraz wciągam dużo 'morza" (glony, ryby, owoce) i wszystko wróciło do normy ale wachnięcie było wyraźne choć niegroźne bo nadal się na granicy normy bujałem ale słabość nastąpiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Duże ilości soi i pasztetów to kiepski pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
a już szczególnie pasztetów z soi.... teraz też to wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wprowadź więc zalecanie zmiany żywieniowe i wklej rozpiskę diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wszystko jest napisane tylko trzeba poszukac jakie produkty na co wplywaja, przewaznie szukamy jak cos sie juz dzieje.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ulega wątpliwośći, iż należy zmienić nawyki żywieniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
no i dokładnie tak jak piszecie, testowałem vege i się lekko przekosiłem. Teraz wszystko wróciło do do normy. Wrzuciłem trochę spalaczy (z kapsaicyną bo lubie ostro) wiecej białka i smalec się wytapia, plan jest na spokojne spalanie tak żeby skóra nie wisiała. wiecej białka, wiecej ruchu, rower, nurkowanie/pływanie, wrócę do truchtu (maratony w nogach są) i jakoś to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
No jasne, to wszystko sprawi, że poprawisz jakość sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Wiecej