SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie amatora początek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
a jakie piguły łykać żeby spalić smalec przy niedoczynności tarczycy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Niedoczynność tarczycy leczy się u endokrynologa, nie na forum.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Poza tym dieta i aktywność fizyczna ukierunkowana pod tym kątem, a nie pigułki. Nie ma cudów w tym kierunku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1503
Zrobiłem sobie dziś śniadanko takie: 100g płatków owsianych górskich, 3 jajka, 30g żurawiny i łyżka miodu, nie powiem, wyszło dobre i duże, najadłem się połową placka tylko trochę suche, co dodać/zmienić aby takie nie było?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
A to śniadanko - to policzyłeś mu makro? Wpisuje Ci się to w bilans? Jak 6 takich posiłków bedziesz miec to ci masa wyjdzie...
Na redukcji to i zurawina i miód srednio potrzebne. Mleko koko/jogurt naturalny/kefir/maslanka/skyr + płatki+ świeży owoc+ kilka orzechów. Ew. białco w prochu do smaku.
policzyłam za Ciebie. I po co tyle cukru??





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-06-12 12:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeśli borykasz się z niedoczynnością to przydałoby się przyjrzeć bliżej temu problemowi. Dodatkowo należy zrewidować odżywianie pod tą dolegliwość. Warto również rozszerzyć badania o t3, t4, USG, a w razie potrzeby wykonać przeciwciała przeciwko peroksydazie tarczycowej, poziom D3 w ustroju jak i ferrytyne - to tak na marginesie. Wybij sobie z głowy daleko posunięte restrykcje kaloryczne, gdyż tego typu praktyki mogą pogorszyć kondycje zdrowotną Twojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
Dzięki deja vu za pomoc - nie do przecenienia, szczególnie nazwa lekarza (założyłeś, że się sam domyśliłem niedoczynności ?) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
dudee - dzięki - mam to opanowane - niedoczynność na poziomie zupełnie akceptowalnym i bez leków się obywa - raczej sobie spowolniłem tarczycę ale to zupełnie inny temat; bardziej mnie interesuje czy może kto z niedoczynnością przetestował na sobie jakieś prochy i mu przyniosły oczekiwane efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
ja do tej pory, żarłem już chyba wszystko od feniksa czy alphaburna, przez CLA, l-karnitynę, do zielonego jęczmienia czy kawy zielonej (tak wiem to nie działa ale co szkodzi sprawdzić?) i mniej wiecej wiem które składniki jak działają - jakbym mniej żarł to bym było na 5% fat ale tu wchodzi łakomstwo i alko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
swoją drogą jeśli chodzi o tarczycę to nigdzie się tego nie pisze ale gdy się odstawia mięcho (tak wiem to bez sensu - tez tak uważam, ale chciałem sprawdzić co się stanie...) to się żre dużo soi - ta rozwala prace tarczycy wiec uwaga...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Wiecej