SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie a przyrost masy - czyli pytanie o tłuszczową

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lece na tłuszczowej (5tyg)głównie po spadek tłuszczu, ale ostatnio zauważyłem coś dziwnego. Staram się jeść ok. 20(30)g ww, na 100% nie przekraczam 100g. Tłuszczu jem mniej, za to białka sporo.

Pytanie - czy zatrzymanie wagi (nawet mały wzrost) może świadczyć o zahamowaniu spadku tłuszczu i wzrostu masy?
Dodam, że siła mi w końcu poszła w górę ( po spadku na początku), i praktycznie wyeliminowałem aeroby. Wzrost obwodu zanotowałem na bicepsie, i na udzie.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
moim zadaniem wzrost wagi,siły i obwodów mięśniowych jest wynikiem odstawienia aerobów
jeżeli zauwazysz po pewnym czasie wzrost tk.tłuszczowej dodaj na jakiś czas aeroby,celem zwiększenia przemiany materii,aby później znów je ująć
jest to dobra metoda budowania nieotłuszczonych mięśni,ponieważ jesteś na tzw."poślizgu podniesonej przemiany materii"
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedz. niestety nie mam abonamentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy zatrzymanie wagi (nawet mały wzrost) może świadczyć o zahamowaniu spadku tłuszczu i wzrostu masy?

najprawdopodobniej budujesz mase
pytanie pytanie teraz ile jest czego
jesli nie jestes poczatkujacy, albo po dlugiej przerwie nie licz na duze przyrosty miensie podczas redukcji - SKONCENTRUJ SIE NA JEDNYM CELU i akceptuj druga strone medalu

jesli oczywisice nie lapiesz wody
nie ma magii w poziomie ww <100g

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2003-08-25 10:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Biniu za odpowiedź. To gdybyś tu był jeszcze raz przypadkiem - robię sobie jakiś miesiąc przerwy - muszą być jakieś większe odstępy w stosowaniu tej diety(?) - gdzieś czytałem że nie może ona trwać dłużej niż (6-8 tyg) - zatem co ile można na nią wracać?

Czy w takim przypadku (szybkiego powrotu) też są efekty, a może się wykańcza tak organizm.
Eh, za dużo postu Sonbatego się oczytałem

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
diety niskoww sa polecane jako sposob na odzywianie
jesli ulozysz ja madrze to wlasnie tak sie powinno stac (dobierajac odpowiednia dla ciebie ilosc ww)

jelsi dieta nie bedzie zdrowo dobrana i stosowana jako tzw radykalna dieta to skutki po jej zakonczeniu beda jak po zakonczeniu innych radykalnych diet

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KTO MA RACJE - bialko

Następny temat

Dziewczyna i slodycze...

WHEY premium