SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie najczęściej zadawane pytanie?
Jak się odchudzić (mądrze)
Mam 28 lat 176 cm wzrostu i 98 kg masy do dźwigania. Jestem masywniejszej postawy, ale oczywiście w normie. Chciałbym trochę zrzucić nadwagi. Jak do tego tematu podejść. Chciałbym też troszeczkę czasu poświęcić na popracowanie nad mięśniami. Fajnie by było znać kilka uwag na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo to bardzo proste:
1. dieta
2. aeroby
3. jak chcesz to jakies wspomaganie chemiczne (albo ziolowe:P)

Poszukaj na forum. Bylo mnostwo postow na ten temat (coz lato sie zbliza

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6890
Ja jak chce pozbyć się tego i owego to po prostu mało jem,dużo ćwicze.Ale z tym zamało jedzeniem to nie za bardzo polecam,zawsze później chodzę jak pijana :)

agnieszka

:)Nie szukaj tam gdzie można znaleźć,a odnajdziesz wiecej niż szukałeś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to super, oszczędasz i na jedzeniu, i na piciu!

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6890
same korzyści,no nie...

agnieszka

:)Nie szukaj tam gdzie można znaleźć,a odnajdziesz wiecej niż szukałeś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Także nie polecam głodzenia się, to przynosi więcej szkody niż pożytku. Należy jeść produkty możliwie najwyższej jakości tzn. jak najmniej cukru, tłuszczu, węglowodany wyłącznie złożone i zapewnić wystarczającą ilość białka.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam l - karnitynę, ograniczenie sopozywania kalorii o conajmniej 1000 w stosunku do dziennego zapotrzebowania, no i oczywiście ruch.
Sam zrzuciłem w ten sposób 12 kilogramów w miesiąc i tydzień i nie ma problemu z efektem jo - jo czyli waga stoi. No i wazne spadł tłuszcz a nie mięśnie.
Ruch to nie musi to być coś strasznego ale co najmniej 3 razy w tygodniu około godziny.
Wazne przy karnitynie nie spozywać duzo tłuszczów - bo mija się to z celem - najpierw spalane będa tłuszcze dostarczane.
Pioti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6890
Ja stosuje od ok 1,5 tygodnia następującą dietę :ok 600-700kcal dziennie i bardzo dużo ruchu,efekty są.
Jeszcze raz tyle i będzie ok :)

agnieszka

:)Nie szukaj tam gdzie można znaleźć,a odnajdziesz wiecej niż szukałeś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie ok jak przestaniesz stosować tą GŁODÓWKĘ i wróci Ci to co z takim trudem zrzuciłaś.Głodzenie się to największa głupota w odchudzaniu.Spadają w dużej ilości mięśnie a nie tłuszcz.Zresztą co ja będę Ci truł Droga Agnieszko sama się przekonasz.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6890
Dzieki za rade,ale głodówki(może lepiej to nazwać lekką dietą) też dobrze robią,no i ćwiczenia,
a zresztą to ja tak całkowicie się nie głodzę,zawsze coś zjem(600 kcal to tez coś)
a chce zżucić jeszcze tylko 3 kg,
Również pozdrawiam :)

:)Nie szukaj tam gdzie można znaleźć,a odnajdziesz wiecej niż szukałeś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Dziewczyno, ty sobie nawet nie zdajesz sprawy, jakie spustoszenie robisz w swoim organizmie, głodówkę można sobie zrobić, ale raz na miesiąc !!!
Jak tylko skończysz głodowanie natychmiast pojawi się efekt jo-jo.
Teraz twoj organizm zjada mięsnie, bo czymś musi się żywić. A ty jesteś święcie przekonana, że się odchudzasz !
Ty nie gubisz teraz tłuszczu, tylko własne, wypracowane mięśnie. Szkoda słów i jeszcze takie głupoty polecasz innym.
Zastanów się nad tym co robisz i przestań czytać głupie babskie pisma, a przede wszystkim przestań się stosować do rad jakich tam udzielają.
Ja schudłam 18,5 kg w 9 miesięcy jedząc 8 posiłków dziennie, 1700-2000 kcal. Co ty na to? Jak wyglądam, obejrzyj sobie w profilu.

Pozdrowienia
Xena

Zmieniony przez - xena w dniu 01-06-16 11:28:06

Pozdrowienia
Xena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W szkole?

Następny temat

aeroby - niech ktos mi wytlumaczy

WHEY premium