SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1
Dziki i dzikuski, pytanie za 100 pkt!
A tak na poważnie, to chciałam poznać Waszą opinię na pewien temat. Otóż chcę zrzucić, załużymy, jeszcze ok 10-13kg. Mam 24 lat i 160 cm wzrostu, ważę z ok 65 kg. Dodam że moją codzienną aktywnością fizyczną jest praca i od jakiegoś czasu doszły treningi siłowe i kardio (także na siłowni spędzam około 5x w tygodniu). Także jestem w ciągłym ruchu. Ile powinnam spożywać kalorii dziennie by waga zaczęła prawidłowo spadać? Każdy mówi inaczej, a ja nie chcę nieświadomie głodzić organizmu. Dietetyków (ogarnietych) swojej okolicy też nie mam, bo za głodówki 1300-500kcal od razu dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz to obliczyć https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

Jeden z najdokładniejszych wzorów to jest.

Najlepiej wklej obliczenia krok po kroku


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-05-18 07:28:18

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Patrzenie w ten sposób na kształtowanie sylwetki nie ma sensu. Wygląd sylwetki może ulec świetnej przemianie w wyniku treningu siłowego a zmiana na wadze będzie niewielka. Takie myślenie w kategoriach tylko i wyłącznie wskazań wagi zupełnie nie przystaje do sportu i kształtowania sylwetki. Więcej Ci powie lustro, obwody ciała i fałdomierz. I najczęściej jest tak że ważąc więcej, ale mając dobry skład ciała wygląda się lepiej niż osoby po prostu chude - nie mające za bardzo tkanki mięśniowej. To tak pod rozwagę.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Żeby móc doradzić potrzebujemy kompletu informacji, bo kształtowaniu sylwetki nic nie jest takie proste. Jeśli więc jesteś zainteresowana radami, to wypełnij proszę ankietę i wklej tutaj:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biblioteczka działu- co każda z Ladies wiedzieć powinna

Następny temat

DT nwpassage

WHEY premium