SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa formy i kondycji po długim "zastoju".

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302
Witam.
Poświęciłem wiele czasu żeby odnaleźć odpowiedź na pytanie postawione w temacie, aczkolwiek bez konkretów..
Reasumując chciałbym powrócić do ćwiczeń oraz odbudować swoją kondycję i ogólnie "formę życiową" po dość sporej przerwie (ponad 1,5 roku bez systematycznych ćwiczeń + alkohol + papierosy + używki). Z góry wiem że będzie to piekielnie trudne, ale małymi kroczkami do celu :) Konkretnie chodzi mi o kompletne przystosowanie organizmu do przyszłych treningów na siłowni. Czy możecie polecić jakiś zestaw ćwiczeń (rozciąganie itp.) aby wdrożyć się delikatnie w systematyczność ćwiczeń i odbudować formę z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi (zakwasy etc.). Liczę na waszą pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Trening na początek, na takie wdrążenie się możesz znaleźć w dziale trening dla początkujących, tam są gotowe treningi - na pewno coś znajdziesz dla siebie.
Najlepiej wybrać jak najmniej skomplikowany plan, a później ew. urozmaicać.
A co z dietą? Liczyłeś zapotrzebowanie? Jak podchodzisz do tego tematu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
Lukashowsky

Poświęciłem wiele czasu żeby odnaleźć odpowiedź na pytanie postawione w temacie, aczkolwiek bez konkretów..
.


to coś Ci nie poszło,bo wszystkie podstawowe info są w podwieszonych postach:
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html
https://www.sfd.pl/SPIS_TREŚCI-t359765.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Właściwy plan treningowy ?

Następny temat

Mój pierwszy Dragon Flag

WHEY premium