SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok pomóżcie plss

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 208
Witam proszę o poradę, zacznę od początku. 2 lata temu robiłem duży cykl i sie nie odblokowałem, rok temu robiłem znów cykl mały na dece i wzielem pregnyl 5000 ale czuje ze mnie do końca nie odblokowało i mi zmalały jądra, czasem wchodzą do srodka. Wyszukałem ziomka z odblokami i kazał mi zrobić pierw test na testosteron całkowity ze bym nie miał jakiś skutków ubocznych po odbloku bo niewiedział co przepisać.Zgubilem numer do tego ziomka i nie mam komu sie poradzić a test mam zrobiony prośba pomuscie, chcem ze by wszystko wróciło do normy;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 208
WIEK: 23
2. WAGA: 82
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata na przemian z sportami walki, aktualnie ćwiczę same sporty walki 3 lata
6. DIETA: nie mam
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 lata temu omadren, winstrol i deka bez odbloku.
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok temu deka 10 szczalow i Odblok pregnyl 5000
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): muskularny
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: aktualnie trenuje sporty walki ale jak ćwiczyłem na siłowni to miałem
-klata: 140
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 208
Test na testosteron całkowity 674,10ng/dl 280,00-800,00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ten dział, przenosze do działu doping.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94121 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
Wynik testa dobry
Zrób jeszcze
Estradiol
Prolaktynę
Progesteron
Lh
FSH
I wrzuć wyniki tutaj
Jak masz kaskę nie zaszkodzi panel tarczycowy dorobic

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 208
Aktualnie jestem za granica i nie mam jak zrobić, bardziej mi chodzi o to co z moimi jądrami czemu nie są odblokowane wsprawnii. Co zrobić ze by wróciło wszystko do normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
to jak uwazasz ze nie masz jak zrpbic tych badan to odblok moze sie nie udac...to gdzie za ta granica przebywasz ze nie dasz rady?
i bez diety to z lekka glupi pomysl sie za doping brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94121 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
Emisss
Aktualnie jestem za granica i nie mam jak zrobić, bardziej mi chodzi o to co z moimi jądrami czemu nie są odblokowane wsprawnii. Co zrobić ze by wróciło wszystko do normy?


A po czym to wnosisz ?
Test wysoko jest reszta nie wiadomo tak więc nie wiadomo co jest za co się brać .
Bez badań to zostaje tylko wskoczenia na bombę i jak będą możliwości wtedy pct.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 208
Za 4 tygodnie będę w Pl to zrobię, gdzie można te badania zrobić? W laboratorium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego nie chce krytykowac, ale....jestes po drugim cyklu i pytasz gdzie robi sie badania...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki T3 kupić?

Następny temat

Interpretacja wyników

WHEY premium