SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po tesciu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
1. WIEK: 25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: sporty walki 3
6. Dieta dopieta
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: drugi cykl
8. TRENING: 5 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: poprawa wydolności i sylwetki

Lecę na cyklu testosteron enanthate 250. Wale 250 co 5 dni i mam za sobą 20 strzałów, zostało mi jeszcze jedna paczka (10 szotow).
Nie posiadam połaźnie wiedzy wiec zwracam się z pytaniem kiedy wrzucić hcg i ile go bic , i czy lepiej będzie pozniej wystraczy sama nolva
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html tu jest ankieta,czemu ludzie sobie skracaja albo szukaja po innych dzialach i z innych dzialow wrzucaja to nie wiem wiec wez i wklej wypelniona...
Czyli idzie ten test juz ponad 3 miechy a bedzie lecial jeszcze prawie dwa?biles hcg podcxas cyklu?


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-23 11:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
1. WIEK: 26
2. WAGA: 80
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata sporty walki
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:cykl teść + meta, ten jest drugi
8. TRENING: 4-5 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: poprawa wydolności I sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta i teść jakieś rok temu
11. POZIOM BF%: nie znam
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do chudniexia2
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: nie znam max
-przysiad: nie znam max
Nie brałem jeszcze hcg ale też z tego powodu pisze tutaj ponieważ dowiedzieli się ze co 4 miesiące powinno się bić przy tak długim cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Raczej co 4-8tyg ;) wbij teraz hcg 2x2500 e3d ,pozniej za 6tyg tak samo i za kolejne tez...i na koniec cyklu ok 8dni po cyklu zacznij wbijac hcg 6x2500 i po tym clom z nolva 3tyg po tabsie i nolve pol tabl tydzien dluzej...podcxas hcg zrob badanie estradiolu i prolaktyna i wstaw wyniki tu w temacie to jakby co pomozemy zbic do norm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba tarczyca, jak rozpędzić?

Następny temat

Yohambine Db pharma

WHEY premium