SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Odblok po ponad 3 latach

Wysłana -
Szkoda , ze ja jeszcze nie widziałem takiego ... :(
Jak kolwiek to zabrzmi Hahah
Gdzie takich olbrzymów się spotyka ?
Jak tak mówisz to wyobrażam sobie
Chłopa 220 wzrostu i jakieś 180kg minimum
W innym bądź razie , nie byli tacy wielcy jak piszesz ha ha

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 22:47:25

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 22:48:08

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 22:48:39
Wysłana -
Zazdrość wyolbrzymia
Wysłana -
Nie nic nikomu nie zazdroszcze, jak widzisz sam mam 95+ kg pfzy 184wzrostu a tamci przykladowo mieli po 175 i 100+, no to juz nie wygladali normalnie, w nodze tyle co ja w pasie, bardzo estetyczna sylwetka, niewspominajac juz o typowych koksach z wiekszym brzuchem od klaty , zwykle gybasy plus duza lapa xd
Wysłana -
Cyklon562
Ja tam z mojej sylwetki jestem bardzo zadowolony jak na takie ilosci towaru i diete trzymana jak mi sie chce i nawet w meskiej mi sie zdarzylo wystapic i nie być ostatni wiec, jest bardzo dobrze, a wiesz nie kazdy chce wj**ac w siebie cala apteke i miec 50 w lapie i 80 w udzie i wygladac jak zmutowane zwierze.doj**any fitnes model to dla mnie perfekt forma i do takiej daze, pozdrawiam

To nie rozumiem po co w siebie dawki ładujesz takie. Pół grama testo, jakiś dodatek do tego, czasem oral, zbilansowane jedzenie i progressujesz. Jak Ci 1kg masy przyszło w rok to nie z powodu bloku receptorów tylko złej miski, tzn za mały plus był... Nie ma z czego się budować już po prostu.
Wysłana -
Nieno akurat na masie to az za duzo zarlem i kwestia byla taka ze wiecej ulalem niz tego miesa bylo, a na redukcji zostalo tyle samo co po poprzedniej:(, czyli po ostatniej redu mialem 94 kg i po przedostatniej tez- tyle ze znow na jeszcze przedprzedostatniej ( poltra roku temu) zrobilem z 89 na redu 94na redu wiec skoro zrobilem 5 kg miesa w 8 miesiecy to juz sila rzeczy pozniej wiele slabiej szlo na tych samych dawkach, dobra teraz wchodze na to samo hcg i od polowy wrzesnia wjezdzam na 500 week, 50 mety i jeszcze cos dorzuce i nie bd tyle wierdalal tylko max 4 tys i zobacze co bd ,lepiej mysle czysto jesc i mniej sie ulac a miesa ile mam zbudowac to i tak zbuduje
Wysłana -
Mete sobie odpusc, szkoda zdrowia.
Wysłana -
Cyklon562
Nieno akurat na masie to az za duzo zarlem i kwestia byla taka ze wiecej ulalem niz tego miesa bylo, a na redukcji zostalo tyle samo co po poprzedniej:(, czyli po ostatniej redu mialem 94 kg i po przedostatniej tez- tyle ze znow na jeszcze przedprzedostatniej ( poltra roku temu) zrobilem z 89 na redu 94na redu wiec skoro zrobilem 5 kg miesa w 8 miesiecy to juz sila rzeczy pozniej wiele slabiej szlo na tych samych dawkach, dobra teraz wchodze na to samo hcg i od polowy wrzesnia wjezdzam na 500 week, 50 mety i jeszcze cos dorzuce i nie bd tyle wierdalal tylko max 4 tys i zobacze co bd ,lepiej mysle czysto jesc i mniej sie ulac a miesa ile mam zbudowac to i tak zbuduje

Lepiej chyba przytyć 3kg i żeby to było mięso niż 7kg, z czego 3kg to mięso . Dorzuć dekę, master e czy coś i jedziesz
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź