SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po ponad 3 latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Szkoda , ze ja jeszcze nie widziałem takiego ... :(
Jak kolwiek to zabrzmi Hahah
Gdzie takich olbrzymów się spotyka ?
Jak tak mówisz to wyobrażam sobie
Chłopa 220 wzrostu i jakieś 180kg minimum
W innym bądź razie , nie byli tacy wielcy jak piszesz ha ha




Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 22:47:25

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 22:48:08

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 22:48:39
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Zazdrość wyolbrzymia

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28248
Nie nic nikomu nie zazdroszcze, jak widzisz sam mam 95+ kg pfzy 184wzrostu a tamci przykladowo mieli po 175 i 100+, no to juz nie wygladali normalnie, w nodze tyle co ja w pasie, bardzo estetyczna sylwetka, niewspominajac juz o typowych koksach z wiekszym brzuchem od klaty , zwykle gybasy plus duza lapa xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Cyklon562
Ja tam z mojej sylwetki jestem bardzo zadowolony jak na takie ilosci towaru i diete trzymana jak mi sie chce i nawet w meskiej mi sie zdarzylo wystapic i nie być ostatni wiec, jest bardzo dobrze, a wiesz nie kazdy chce wj**ac w siebie cala apteke i miec 50 w lapie i 80 w udzie i wygladac jak zmutowane zwierze.doj**any fitnes model to dla mnie perfekt forma i do takiej daze, pozdrawiam


To nie rozumiem po co w siebie dawki ładujesz takie. Pół grama testo, jakiś dodatek do tego, czasem oral, zbilansowane jedzenie i progressujesz. Jak Ci 1kg masy przyszło w rok to nie z powodu bloku receptorów tylko złej miski, tzn za mały plus był... Nie ma z czego się budować już po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28248
Nieno akurat na masie to az za duzo zarlem i kwestia byla taka ze wiecej ulalem niz tego miesa bylo, a na redukcji zostalo tyle samo co po poprzedniej:(, czyli po ostatniej redu mialem 94 kg i po przedostatniej tez- tyle ze znow na jeszcze przedprzedostatniej ( poltra roku temu) zrobilem z 89 na redu 94na redu wiec skoro zrobilem 5 kg miesa w 8 miesiecy to juz sila rzeczy pozniej wiele slabiej szlo na tych samych dawkach, dobra teraz wchodze na to samo hcg i od polowy wrzesnia wjezdzam na 500 week, 50 mety i jeszcze cos dorzuce i nie bd tyle wierdalal tylko max 4 tys i zobacze co bd ,lepiej mysle czysto jesc i mniej sie ulac a miesa ile mam zbudowac to i tak zbuduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Mete sobie odpusc, szkoda zdrowia.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Cyklon562
Nieno akurat na masie to az za duzo zarlem i kwestia byla taka ze wiecej ulalem niz tego miesa bylo, a na redukcji zostalo tyle samo co po poprzedniej:(, czyli po ostatniej redu mialem 94 kg i po przedostatniej tez- tyle ze znow na jeszcze przedprzedostatniej ( poltra roku temu) zrobilem z 89 na redu 94na redu wiec skoro zrobilem 5 kg miesa w 8 miesiecy to juz sila rzeczy pozniej wiele slabiej szlo na tych samych dawkach, dobra teraz wchodze na to samo hcg i od polowy wrzesnia wjezdzam na 500 week, 50 mety i jeszcze cos dorzuce i nie bd tyle wierdalal tylko max 4 tys i zobacze co bd ,lepiej mysle czysto jesc i mniej sie ulac a miesa ile mam zbudowac to i tak zbuduje


Lepiej chyba przytyć 3kg i żeby to było mięso niż 7kg, z czego 3kg to mięso . Dorzuć dekę, master e czy coś i jedziesz
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy potrzebny symex. Pomoc w odbloku.

Następny temat

niski wynik testosteronu mt

WHEY premium