SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po pH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
10 dzień, a waga podskoczyła z 85 do 89,5. W pasie małe zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Czuje się znacznie lepiej, ale mam jakieś wahania nastroju, raz się czuje śpiąco, raz czuje sie jakbym wypił 10 kaw. Zauważyłem również, ze bardzo szybko się denerwuje oraz irytuje z błahych rzeczy. Łokcie już tak nie bolą, ale nadal czuje. W typowych ćwiczeniach gdzie angażują się mocno łokcie(uginania etc) staram się zmniejszyć ciężar. Siła dosyć mocno i odczuwalnie w górę, swojego maxa na klatę wycisnalem na cztery razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenavol -> przygotowanie mentalne pod trenbolone :D
Ile do końca cyklu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Jest to 11 dzień, a cykl zamierzam ciągnąć 6-7 tygodni, aż tabsy się skończą. Przyjmując, ze cykl będzie trwal 6 tygodni, a 11 dni za mną, to zostało mi 31 dni. Otóż z tego co wyczytałem, to epi rozkręca się od trzeciego tygodnia, wiec dla mnie BOMBA, takie efekty w tak krótkim czasie, a zostało jeszcze 31 dni. Dodam, tylko, ze moje przedramiona są ultra twarde, normalnie jak „skaly”


Zmieniony przez - Emotkof w dniu 2018-08-09 20:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Chciałbym od razu/1-2 tygodnie po zakończonym cyklu zacząć redukcje na ostarynie+ joha czy jest sens ?. Wątroba raczej nie dostanie, bo ostaryna nie jest toksyczna, a na dodatek ostaryna pomoże mi ze stawami, które mocno dostają na obecnym cyklu. Proszę o porady, aktualnie waze 90kg przy wzroście 176, a to jeszcze nie koniec cyklu, wiec mysle, ze skończę na 95-100kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
za niedlugo z tego bedzie relacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Emotkof
Chciałbym od razu/1-2 tygodnie po zakończonym cyklu zacząć redukcje na ostarynie+ joha czy jest sens ?. Wątroba raczej nie dostanie, bo ostaryna nie jest toksyczna, a na dodatek ostaryna pomoże mi ze stawami, które mocno dostają na obecnym cyklu. Proszę o porady, aktualnie waze 90kg przy wzroście 176, a to jeszcze nie koniec cyklu, wiec mysle, ze skończę na 95-100kg.

A dwa miesiące po "cyklu" 90 na wyższym bf niż przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Dwa miesiące po cyklu, to na zawody haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Jakie są koszta dobrego cyklu z „kłuciem” się ? Nie licząc badań itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kombinacje z metka

Następny temat

jaki wplyw na termoregulacje maja sterydy?

WHEY premium