SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po pH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Cześć, czuje dziwny bol w dolnej prawej części brzucha, dołożyć więcej osłonek? Jeśli bol nie ustąpi, to prawdopodobnie zrezygnuje z cyklu. Czuje taki „bol” przy oddychaniu, kichaniu, napięciu brzucha czy gwałtownych ruchach, co o tym myślicie ( bez komentarzy, ze pH to syf itp)

:
// uczucie nastało kiedy dołożyłem trenavol, dodam, ze dziennie z tabletek łykam 100Mg + cynku, vitaminy , omega3, flex, zma. Osłonka to esseliv bodajze


Zmieniony przez - Emotkof w dniu 2018-08-04 21:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być wiele problemów, ale przy oralach bym się spodziewał problemu z wątrobą. Ile tłuszczy w diecie, jaki rodzaj? Masz zgagi częściej, czy uczucie ciężkości? Esseliv za słabe wrzuć NAC, ostropest / liv52. Po co tyle cynku? Przyczyny to bym w epi szukał. Ile tego esseliva też brałeś? Osłonki na soi średniawa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Mam tylko dziwne uczucie bolu, nie wiem jak to okreslic.Z tłuszczami będzie ciężko, bo o nie dbam o nie. Esseliv jedna tabletka do każdej tabletki epi, teraz biore trena+epi po jeden tabletce każdego ph oraz 3 tabletki esselive. W poniedziałek kupię inne osłonki.


Zmieniony przez - Emotkof w dniu 2018-08-04 21:49:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka firma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Epi-brawn
Trenavol-alphaform
Wziąłem 3 tabletki tej „oslonki” do tabsa epi/trenu, a po 15 min kolejna jedna tabletkę osłonki i mam wrażenie, ze „bol” jest mniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
watroba to nie wszystko. jelita rowniez wazne. a jak dodatkowo nie dbasz o lwasy tluszczowe w diecie to krzyz na droge z tymi oralnymi ph
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. Zadbaj również o wrzucenie dobrego probiotyku no i przede wszystkim zacznij zwracać uwagę na to jakie tłuszcze spożywasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6806
Dziś czuje znaczna poprawę, znacznie mniej boli, wiec jednak cykl raczej będzie kontynuowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dbaj o profilaktykę chłopie, aby później nie leczyć konkretnego problemu. Powodzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 2 tabsach go zaczelo cos kluć albo sobie cos wkreca albo przypadek albo w tych tabsach jest jakis szajs.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kombinacje z metka

Następny temat

jaki wplyw na termoregulacje maja sterydy?

WHEY premium