SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 9mies .cypio. Omka. Hcg i kiedy badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Kogucik89
Robiłem badania 2 mięs temu. Są wyniki 2 strony do tyłu. No i w dzisiejszym poście napisałem że w poniedziałek nowe badania.
Chyba estradiol za bardzo zbiłem. Się okaze. Ale jeśli w normie to clomid 3 dni po hcg?


Tak 3 dnia juz mozesz zaczac clom + nolva

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nolwa jest konieczna. Bo lodzian nie wspominal nic wcześniej i poprostu nie mam. Mam z 5 TAB tamoxa jeszcze i coś symexu. Myślałem że sam symex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Że sam clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
może być sam clomid , tym bardziej jezeli estro bedziez miał w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Ja jestem zwolennikiem dodawania tamoxa do odbloku ze wzgledu na jego wlasciwosci - zwiekszenie wydzielania fsh


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-08-11 06:32:10

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jede 6 dzień clomid. Badań nie zrobiłem. Samopoczucie ok. Libido ok. Jaja po hcg odbiły jak należy.
Czy jest sens robić teraz badania? Nie mogłem odrazu po hcg. Mogę dopiero jutro. Żeby widzieć czy np. dodac nolve. Czy zostawić tak jak samopoczucie ok?
Pisaliście o nolvie. Żeby razem z clomem. Ale jeśli estrogen nisko to nie potrzeba? I czy może być tamox? Tak samo dziala?
Jakie najmocniejsze boostery testosteronu znacie.? Polecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Badan teraz juz nie masz po co robic, dopiero miesiac po zakonczonym odbloku
Nolva= tamox
Boostery sobie daruj.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 6 tabletek nolvy może zarzuce co drugi dzień pol. Żeby rozciągnąc to jakoś w czasie. Mówiłes coś ze polecasz do odbloku. Ja mam tylko tyle. Ale zawsze coś. Chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Kogucik89
Mam 6 tabletek nolvy może zarzuce co drugi dzień pol. Żeby rozciągnąc to jakoś w czasie. Mówiłes coś ze polecasz do odbloku. Ja mam tylko tyle. Ale zawsze coś. Chyba...


Mozesz tak dac nolve

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co prawda test robiony w tamtym tygodniu. Już po zaczęciu clomid. Więc nie wiem czy wynik może być wgl przydatny. Test z śliny. Firma zapewnia że wynik lepszy niż krwi... Bla bla bla... Oba zawyżone.
W kółku zaznaczone są normy max.
A podkreślony mój wynik.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sarny - pierwszy cykl

Następny temat

Doping

WHEY premium