SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 9mies .cypio. Omka. Hcg i kiedy badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podskórnie wbijam raczej ok. Igła w końcu do tego dostosowana. Skórę w fałdę zbieram i sru... Ale boli i koniec.
Jaka igła w tyłek walić hcg. Jak teścia.? Hcg pójdzie w dużo cieńszej niż oleisty teść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Ja wbijam np testa, później odlaczam strzykawke i do wbitej igły która tloczylem testa podpinam strzykawke z hcg i wtlaczam zadana dawkę i później wyjmuje strzykawke wraz z igłą. Czyli 2 iniekcje w 1 bez mieszania oleju z wodą

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie
Jestem 2 tydzień na hcg i libido zero. Biorę po każdym strzale hcg pół symexu. Moze to za mało. Mogę dorzucić przez parę dni po pół tamoxa żeby zobaczyć co się zmieni.? Może estrogen za wysoko. Czy nie powinienem mieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
No to pasowało by zrobić badania bo nie ma co gdybać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16026 Napisanych postów 18023 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196293
Może być za wysoko albo za nisko albo prolaktyna. Jak Lodzianin, badania by się przydały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402338
przy takiej dawce symexu tylko do hcg , bez tescia to raczej mozna my sie sklonic do tego ze estro za bardzo zbilo, hcg estro podnisi ale nie az tak bardzo znowu, choc pewnie to sprawa indywidualna a bez badan to tylko gdybanie..
jak masz mozliowsc zbadac samo estro to na zdrowie Ci tylko wyjdzie bo moze sie okazac ze symex trzeba odstawic albo zmieniszyc dawke a nie zwiekszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W niedzielę mam ostatni strzał hcg. 4 paczki rozbijane -pierwsze 2 na 3 razy. Ostatnie dwie na 2 razy.
W poniedziałek badania. I jak wszystko ok to kiedy wchodzic z klomidem?
A agresja i humory takie że zaraz rozwód będzie. Nie jestem sobą. Co to będzie na clomidzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
3 dni po hcg daj cloma

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Kogucik89

A agresja i humory takie że zaraz rozwód będzie. Nie jestem sobą. Co to będzie na clomidzie


Badania zrobiłeś? Estradiol i prolaktyna w normie??

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłem badania 2 mięs temu. Są wyniki 2 strony do tyłu. No i w dzisiejszym poście napisałem że w poniedziałek nowe badania.
Chyba estradiol za bardzo zbiłem. Się okaze. Ale jeśli w normie to clomid 3 dni po hcg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sarny - pierwszy cykl

Następny temat

Doping

WHEY premium