SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 9mies .cypio. Omka. Hcg i kiedy badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A ja w Polsce zeby jakos zyc pracuje na dwie prace
Oczywiscie ze musisz zbijac tylko myslalem ze juz jakis czas zbijasz i jeszcze jest prawie 2x norma ale jesli dopiero zaczynasz to luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacząłem zbijać dopiero po odebraniu ów wyników które są zamieszczone na stronie poprzedniej. I są one z połowy maja. Potem ogarnąłem symex i cabaser. Tjw.. symex jem od tamtego dnia pół TAB co 3 dzień a cabaser zjadłem pół i 12dni później znowu. Jak teraz się to ma do wyników to się okaże po HCG jak zrobie wyniki. Symex będzie szedł do konca hcg. A ten cabaser Łodzian pół TAB zarzucić teraz ? Później czy teraz i drugie pół znowu za 10-12dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Caba teraz wrzuc pol tabsa i styknie juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok
Ostatnie pytanie. Clomid rozumiem jedno opakowanie 24tab i koniec?
Czy z Provironem wyjść najlepiej tak by zakończyć równo z clomidem czy mogę tydzień dwa dłużej pociągnąć. Jak lepiej dla odbloku. Samopoczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Clom jesli masz op po 24szt to mozesz poleciec calosc
Provi to raczej dla samopoczucia a nie odbloku,pociagnij ze 2tyg za clom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem HCG można bić podskórnie i domięśniowo. Mam insulinowki 13mm długie. I powiem że iniekcje w brzuch są bolesne. Piecze. I boli parę dni. Za każdym razem. Już wolę w dupę walnąć igła 0.6*30mm jaka wale teścia.
Pytanie czy jest coś za tym by jednak podskórnie?
I jakiej najmniekszej igły mogę użyć do iniekcji domięśniowej.
Bo przyznam że dwukrotnie wbiłem insulinowke w poslady i wszystko było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Ja tylko domiesniowo wbijam HCG

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Moze piec, bo zimne albo za płytko wbijasz. Mniejsza o to, śmiało wal domięśniowo jak chcesz, bo to i tak tylko z wygody się wali podskórnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
moze zapiec ale ze pare dni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
sooql
Moze piec, bo zimne albo za płytko wbijasz. Mniejsza o to, śmiało wal domięśniowo jak chcesz, bo to i tak tylko z wygody się wali podskórnie


niby dlaczego z wygody. na ulotce jasno jest napisane ze mozna tak i tak.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sarny - pierwszy cykl

Następny temat

Doping

WHEY premium