SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
progesteronem bym sobie głowy nie zawracał
mogła tutaj zepsuć odblokowanie prolaktyna gdy ż przy wybitej sermy u sporej ilości osób słabo mogą działac
e2 nisko to i test nisko odstawisz clomid i obstawiam że test klapnie jeszcze niżej i będzie problem

osobiście to zrobił bym tak , załatwił bym cabaser 1-2 tabletki i od razu tabsa i za tydzień kolejnego
dodatkowo dał bym jeszcze 4*2500 hcg nie przerywając już clomidu i jeszcze po hcg podjadł ze 3 tyg ten clomid dalej ,jak nie dzwigniesz estro to lipa będzie z testem dalej .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
cabaser mam wiec tab juz wziąłem. z hcg troche gorzej bo za okolo 2 tyg dopiero dostane.ogolnie samopoczucie nie najgorsze. sprawy łóżkowe tak sobie.sylwetka ok
dziekuje lodzianin za rade ale chyba pociagne jeszcze tydzien clomid i niech sie dzieje co musi a za 4-6 miesiecy znow ON na kika lat. (tyle ze sam test i moze czasem jakis oral)
wkurza mnie to ze po głupie badania krwi musze specjalnie latac do pl.




Zmieniony przez - Jabol1908 w dniu 2018-04-05 01:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
No to jest na pewno problem. Skoro bomba jest planowana to ja bym osobiście ew miał pod ręką proviron i jak by sytuacja była słaba wrzucił bym 25-50mg z rana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
Witam.
Wrzucam informacyjnie by ktoś kto będzie czytał temat dowiedział się jak to się skończyło i wyciągnął wnioski z moich błędów. ( Tak to jest jak się nie słucha Lodziania :) któremu i tak jestem wdzięczny bo bez niego to pewnie już by mi nawet nie stawał.
Po 8tygodniach od zakończenia odbloku wybrałem się na badania by zobaczyć jak to wygląda. No i kiepsko strasznie ;( testosteron poniżej skali
Libido w sumie ok wiec jestem zaskoczony wynikiem. Estro tez padło z powodu niskiego testo .W związku z tym czas podbic testa :) miałem jeszcze poczekać kilka miesięcy i wskoczyć na cykl ale w tym przypadku nie ma na co czekac.
Jeszcze zapytam w temacie co myślicie o wynikach tarczycy?Niby w normie ale słabo chyba?






...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probolan 50

Wiecej