SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
dzieki panowie.
cabaster dzis 1 tab poszedl.w niedziele poleci hcg.rozbic 5000 na 1666 e2d? czy moze walnac 2x5000 i dac czasu by prolka spadla.mam provi to moge dodax w niedziele by pomogla zbic?
exe juz odstawic przy hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
exe na razie bym odpuścił bo e2 leży
stawy się odezwą ,libido padnie , lipidy w dupe dostaną i test poleci w dół następnie po odstawieniu hcg
czy dasz 1666 co 2 dni czy 2500 co 3 to nie ma różnicy
provi dopiero wrzuc za ok 2 tyg jak prolka poleci bo wysoka prolka u większości ciągnie progesteron w górę
hcg też może wybić dodatkowo prog ale można liczyc ze zbijając prl poleci za nim progesteron
najważniejsze zbić prolkę , następnie już po hcg jak będzie zbite prl i e2 w widełkach można wchodzić na sermy i dorzucić wtedy provi
jak e2 będzie szło wolno w górę to po hcg dasz sam clomid bez tamoxa bo tamo pociągnie w dół e2 i e1 i automatem ciężko będzie test dźwignąć w górę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
Dziekuje lodzianin
ostatnie pytaniko. cabaster 1tab dzis i to samo w nastepny piatek bedzie si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
za tydzień już polowę i w kolejnym tyg następną połowę ,cabaser to mocny lek
stężenie w tabsie masz razy dwa jak w naszym dostinexie , tak więc teraz 1 sztuka następnie 2*0.5 co ok 7 dni i powinna się sprawa rozwiązać z prl
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
jescze raz podziekowal :)
dodam tylko ze dziwna ta sprawa z prl .nandro ostatnio szlo chyba w czerwcu i jak Kamil doradzil dla pewnosci dalem pod koniec grudnia 2x 0.5 tab cabasteru e7d.wiec skad tak wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
Czesc.Mam jeszcze pytanie co do mojego odbloku :)
Wczoraj poszło ostatnie HCG i we sobote zaczynam brac clomid.
niestety nie mam badan (brak możliwości) wiec będzie odblok w ciemno.
Libido trochę się polepszyło wiec zakładam ze prolka zbita cabaserem.
Exe już nie brałem wiec estro tez pewnie się podniosło choć bez badan to tylko domysły
teraz pytanie bo lodzianin mi doradził by nie brac tamoxu tylko sam clom co myślicie nad tym?moze chociaż poł tabsa???
wtedy clom 50mg + 10mg tamox + 50mg provironu od soboty?
jak długo tak leciec po 3 latach on?
z góry dziekuje za odpowiedzi i rady


Zmieniony przez - Jabol1908 w dniu 2018-02-01 19:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak piszesz to tylko domysly bo odblok bez badan a wczesniej e2 miales bardzo nisko wiec nie wiadomo ile hcg go podbilo choc mysle ze nie na tyle bys mial nad widelki
Clom ciagnij 4tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na niskim poziomie estrogenu, sermy lepiej działają, dlatego ja bym dał IA z HCG,
po drugie nie ma odbicia estrogenowego jak do clomidu leci nolvadex. Zrobisz jak uważasz.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
wiec jak bys wnc1964 zalecał?dac pół czy 1 tab tamoxu do cloma?
clom 4 tyg nie za krótko po tak długim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
wnc1964
Na niskim poziomie estrogenu, sermy lepiej działają, dlatego ja bym dał IA z HCG,
po drugie nie ma odbicia estrogenowego jak do clomidu leci nolvadex. Zrobisz jak uważasz.


na niskim ok ale nie poniżej wykrywalności , bez badan bym tamo nie dawał e2 leżało po całości
jak skończy clom a e2 będzie dalej mega nisko to będzie lipa z pct bo test padnie od niskiego e2 i będzie w czarnej dupie z tym wszystkim
clomid ile?? do skutku,poleć z 30 dni i zrób badania jak będzie słabo clom dalej do skutku

oraz jakie ma być odbicie estrogenowe jak on zbił estro do zera


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-02-01 21:28:18
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probolan 50

Następny temat

Pomycy ! Ginooooo

WHEY premium