SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 2 latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6523

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

112

Wzrost

194

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

100

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4.3.1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Dwa ale dlugie

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Zejscie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Trwa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudniecia

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

160 nie robię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Tak wyszlo że moja bomba trwała 2 lata, w tym czasie bylem na mostku dwa miesiące. Na początku lecial bold tesc tren, teraz po mostku deca tesc i meta iniekcyjna. Twraz na sam koniec wszedl teść i npp, zostalo jeszze dwa strzały. Pytanie teraz do was jak sie przygotować dk odbloku co kupić? I jak dawkowac?

Dodam ze nigdy w życiu nie miałem takiego libido jak byłem teraz na dece, wcześniejsze moje doznania z Deca bywaly takie ze czasami wywaliło mi estro i musial leciec cabaster a teraz nic w ogóle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
cabaser na estro?coś ci się pomyliło
podawaleś hcg w trakcie?
zacznij od badań
e2,prl,prog
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Sorki faktycznie pomyłka z wym estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Obwód taki 100 ??? To co Ty robiłeś na tej bombie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Hcg leciało moze nie zawsze co 8 tygodni ale bylo podawane, jak lecial grubszy cykl to pilnowalem i zawsze co 5 tyg szlo hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Amg27
Obwód taki 100 ??? To co Ty robiłeś na tej bombie ?
pisze na telefonie i literówka. Tw rubryki takie male a na bombie to i oczy juz nie te heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Badania zrobione będę mial wyniki to od razu wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Proszę o cenę wyników

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ma byc odblok tak?
To jeszcze badanie estradiolu przynajmniej potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daj cabaser pol tabsa i drugie pol za 10dni i styknie reszzta ok
Watrobowe tez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemyślany odblok do oceny

Następny temat

PH przeciwbólowe

WHEY premium