SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok nie udany ? Co dalej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
czyli stawiam na to że albo jeszcze tren przekłamywał e2 albo i to raczej to jest pewniejsze tamox zbił ci e2 , bo dałes dawkę duża za duża jako serm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 161
lodzianin1
czyli stawiam na to że albo jeszcze tren przekłamywał e2 albo i to raczej to jest pewniejsze tamox zbił ci e2 , bo dałes dawkę duża za duża jako serm


No dobra zbiłem za bardzo te estro. Co teraz mogę zrobić ? Podnosić je ?
Co z testosteronem który jest ewidentnie za mały wręcz zerowy?
Co z prolaktyna czy zbijać jeszcze ten wynik ?
Co z tym Lh i fsh ? Martwić się tym ?
Co dalej ogólnie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
ja bym to rozegrał tak
tabsa cabaseru daj sprawa z prl się rozwiążę i pct łatwiej zaskoczy
daj hcg 6*2500 co 3 dni po ost inj do labu i robisz badanie testa i e2 jak wskoczy w widełki to dajesz clomid do skutku jak będzie słabo wbijasz kolejne 10.000 tym samym schematem ,.clomid dasz min 5 tyg i po 5 tyg badania
test,e2,prl,lh,fsh i je wrzucisz tutaj i zobaczymy czy odstawka czy dalej clomid do skutku
progesteron jest za nisko ale tutaj również hcg go podbije , i powinno wszystko zaskoczyć

długi cykl był , za słabe i przy okazji sknocone pct i taki efekt
teraz trzeba to naprawić skoro chcesz się odblokować


opcja nr 2 dalej bomba na testo i metce które w moment podbiją pewnie e2 i później pct podparte badaniami ,lecz czym dluzszy cykl tym ciężej przeważnie jest z pct
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 161
lodzianin1
ja bym to rozegrał tak
tabsa cabaseru daj sprawa z prl się rozwiążę i pct łatwiej zaskoczy
daj hcg 6*2500 co 3 dni po ost inj do labu i robisz badanie testa i e2 jak wskoczy w widełki to dajesz clomid do skutku jak będzie słabo wbijasz kolejne 10.000 tym samym schematem ,.clomid dasz min 5 tyg i po 5 tyg badania
test,e2,prl,lh,fsh i je wrzucisz tutaj i zobaczymy czy odstawka czy dalej clomid do skutku
progesteron jest za nisko ale tutaj również hcg go podbije , i powinno wszystko zaskoczyć

długi cykl był , za słabe i przy okazji sknocone pct i taki efekt
teraz trzeba to naprawić skoro chcesz się odblokować


opcja nr 2 dalej bomba na testo i metce które w moment podbiją pewnie e2 i później pct podparte badaniami ,lecz czym dluzszy cykl tym ciężej przeważnie jest z pct





Ok spróbuje ta pierwsza metoda. Czyli reasumując jutro wbijam hcg 2,500 iu, co 3 dzień bije po tyle samo 6 strzałów czyli 15.000 tys, wrzucam jutro tez tabletkę cabaseru to prolke zbije. Potem po hcg idę na badania estro i teścia jak wskoczy w widełki to clomid biorę jak nie to od nowa 10k hcg tym samym schematem a potem 5 tyg clomid i po 5 tyg badania.
W jakiej dawcę w pierwszym i drugim przypadku clomid ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 161
A i kolejne pytanie jak wszystko wróci do tak zwanej homeostazy to po jakim czasie mogę znowu wejść na towar ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Morsio16
lodzianin1
ja bym to rozegrał tak
tabsa cabaseru daj sprawa z prl się rozwiążę i pct łatwiej zaskoczy
daj hcg 6*2500 co 3 dni po ost inj do labu i robisz badanie testa i e2 jak wskoczy w widełki to dajesz clomid do skutku jak będzie słabo wbijasz kolejne 10.000 tym samym schematem ,.clomid dasz min 5 tyg i po 5 tyg badania
test,e2,prl,lh,fsh i je wrzucisz tutaj i zobaczymy czy odstawka czy dalej clomid do skutku
progesteron jest za nisko ale tutaj również hcg go podbije , i powinno wszystko zaskoczyć

długi cykl był , za słabe i przy okazji sknocone pct i taki efekt
teraz trzeba to naprawić skoro chcesz się odblokować


opcja nr 2 dalej bomba na testo i metce które w moment podbiją pewnie e2 i później pct podparte badaniami ,lecz czym dluzszy cykl tym ciężej przeważnie jest z pct





Ok spróbuje ta pierwsza metoda. Czyli reasumując jutro wbijam hcg 2,500 iu, co 3 dzień bije po tyle samo 6 strzałów czyli 15.000 tys, wrzucam jutro tez tabletkę cabaseru to prolke zbije. Potem po hcg idę na badania estro i teścia jak wskoczy w widełki to clomid biorę jak nie to od nowa 10k hcg tym samym schematem a potem 5 tyg clomid i po 5 tyg badania.
W jakiej dawcę w pierwszym i drugim przypadku clomid ?




clomid po 50 mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
po co robisz odblok skoro juz myslisz o nastepnej bombie ? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Morsio16
A i kolejne pytanie jak wszystko wróci do tak zwanej homeostazy to po jakim czasie mogę znowu wejść na towar ?


jak chcesz szybko wchodzić na bombe to nie rób pct tylko zrób mostek na małek ilości testa odsapniesz i dalej bomba
bo nie ma sensu robić bajzlu w hormonach i zaraz od nowa się blokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 161
No zamierzałem odblokować się bo chyba po 1.5 roku wypadałoby w koncu zejść z towaru na chociaż pół roku, odblokować receptory i potem wejść znowu na towar żeby lepiej działał. Chciałem wziąć na początek krótkiego, oxe, hormon 5iu dziennie . To już nie wiem co robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
jak planujesz kilka miesięcy przerwy to jak najbardziej rób to pct
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl po 5 latach treningu

Wiecej