SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Odblok 2018 - pomoc na zakończenie cyklu

Wysłana -
Zbliża się koniec mojego pierwszego cyklu po wielu latach. Napiszcie co i jak, jak się za to zabrać - ostatni raz gdy robiłem cykl to odblokowywało się "na pałę" a dziś widzę badania itp...

2. WAGA:94
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps:42
- pas 95
- klata 116
5. STAŻ NA SIŁOWNI: łącznie z 10 lat
6. DIETA:
-"około" 200 W, 170 B, 100 T
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kiedyś kilka, teraz jeden
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa, w miarę bez zalewania dużego
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatni jakieś 8 lat temu
11. POZIOM BF%: ??? nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): kiedyś chudzina, dziś łatwiej łapie tłuszcz
13. STAN ZDROWIA: ok (mam nadzieję)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej łysienia choć grzywa jest
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
Nie badam teraz

Leciało(w sumie po ostatnim strzale który będzie w środę będzie to tak wyglądało):
1-20 Enan 250mg e4d
1-6 Meta 25mg ed
8-18 Deka 75mg e4d (dosłownie kosmetycznie)
(gdzieś koło 10-16 LGD leciało)

Co jakieś 6 tygodni leciało HCG 2x1250 e2d

Powiedzcie mi:
1. Kiedy badania i jakie?(szczególnie kiedy mam zbadać E2 i prolkę - po ostatnim strzale enana normuje się te hormony?)
2. Ile HCG, Clomidu i Tamoxa(warto tamox dawać też tu?)
3. Kiedy dodać Proviron? (zakładam że będzie na libido potrzebne)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ok tygodnia po ost strzale daj z 15k hcg i daj 2500ui e3d i tak je wybierz. w trakcie badanie estro i prolka i zbijanie do norm jesli bedzie powyzej. jakos tak przy 2 ost strzalach hcg zbadaj test, jesli bedzie pow polowy normy to 3 dni po hcg wchodza sermy clom z nolva po tabsie, 50mg clom 20mg nolva i nolve tydzien za cloma w dawce 10mg solo
Wysłana -
W trakcie walenia HCG mam badać prolkę i estro? Przypadkiem nie po ostatnim strzale testa a przed pierwszym HCG?
Wysłana -
nie. estro i prolke normujesz w trakcoe bicia hcg bo i tak od hcg wywali Ci estro
Wysłana -
No właśnie dlatego że HCG wywala E2 myślałem, że warto na HCG wchodzić z niższym estro już w widełkach żeby łatwiej było kontrolować ;) Czyli mówisz że unormowanie ważne jest tylko dla(przed) Clomidu/Tamo? A jak z Provi? Kiedy i jak dawać? czy wedle uznania?

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2018-03-27 09:57:50
Wysłana -
unormowanie hormonow jest wazne zeby odblok sie udal
provi mozesz dac w trakcie sermow 50mg
Wysłana -
Ja bym cały czas trzymał estro i prolke w widłach. Provi jak Kamil dopiero na sermach bo hcg nie będzie lecieć jakoś strasznie długo żeby libido siadło
Wysłana -
czellista
ok tygodnia po ost strzale daj z 15k hcg i daj 2500ui e3d i tak je wybierz. w trakcie badanie estro i prolka i zbijanie do norm jesli bedzie powyzej. jakos tak przy 2 ost strzalach hcg zbadaj test, jesli bedzie pow polowy normy to 3 dni po hcg wchodza sermy clom z nolva po tabsie, 50mg clom 20mg nolva i nolve tydzien za cloma w dawce 10mg solo

A jak długo sermy? 30 dni cloma wystarczy u mnie?
Czy podczas brania cloma badać coś czy już nie?

2. I pytanie o Nolve - czy jest konieczna w moim przypadku i co daje Nolva skoro jest już Clomid podawany?

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2018-03-27 19:05:03
Wysłana -
30 dni cloma powinno wystarczyć. Nolva dobrze współgra z clomem, podbija FSH. Jak podczas hcg ogarniesz estro jakimś IA to możesz odpuścić nolve chyba że już masz to daj pół tabsa do cloma i potem ćwierć tydzień dluzej
Możesz zrobić pod koniec cloma badania test estro prl LH i FSH

Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2018-03-27 19:13:49
Wysłana -
Ok dzieki kosta83. Nie mam Nolvy jeszcze ale chyba zrezygnuje bo bedzie i exe i provi(na lepsze samopoczucie)

Czyli będzie tak:

7-10 dni po ostatnim strzale testa HCG - 6 x 2500 e3d
(badanie estro i testa)
3 dni po ostatnim HCG(zakładając że test w górnej połowie widełek) jadę z Clomem - 30 dni po 50mg
Provi wedle uznania

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2018-03-27 19:22:10
Wysłana -
Ja bym zaczął bić hcg 7 dni po testo 4x2500 A resztę 1000 e2d. Provi zacznij równo z clomem
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź