SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Odblok

Wysłana -
Siemanko

Niedługo kończę cykl enan+deca i mam pytanko w sprawie odblok bo troszkę się pogubiłem bo jeden kumpel mówił zrób tak a drugi inaczej i w końcu mam mentlik.
Mam 5000 IU hcg i chce rozłożyć to na 5×1000 e3d,również mam 20tabs clomidu i moje pytanie jest czy samo hcg wystarczy czy dorzucić jeszcze clomid ??

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na pewno nie wystarczy samo hcg. Rozpisz ankietę działu, jak wyglądał cykl, czy wbijales hcg w trakcie, jeśli nie to dlaczego
Wysłana -
W całośći - http://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Wysłana -
2. WAGA: 82
3. WZROST: 181 
4. WYMIARY:  
-biceps: 
-klatka: 
-udo:  
-talia:  
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8lat z przerwami 
6. DIETA: jest 
-białko:  
-węglowodany:  
-tłuszcz:  
 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ostatni teść deka i winko a obecnie teść enan i deka 
8. TRENING: 3x 
9. CEL CYKLU: Masa
 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata od ostatniego cyklu 
11. POZIOM BF%:  
 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik 
13. STAN ZDROWIA: super 
 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie ma 
15. PPM (podstawowa przemiana materii):  
16. WYNIKI SIŁOWE:  
-klata: 100
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 120
Nie biłem wcześniej bo mam jeszcze 3 strzały do końca cyklu.
To możecie rozpisać jak i kiedy to brać??
Wysłana -
Dokup, sobie 2-3 ampułki 500j pregnylu z 20tabletek clomidu,
oraz paczkę nolvy.
Wysłana -
Ciężki temat bo nie mieszkam w Polsce a odblok przywiozłem sobie właśnie z PL bo tu trudno dostać a jak się uda to zaj**iscie drogo jest. Mam 5000 hcg i 20tabs clomidu więc proszę żeby mi to rozpisać jak i kiedy brać.
Wysłana -
Rozpisz dokładnie jak wyglądał cykl . Tygodnie , dawki i czy w trakcie leciało hcg
Wysłana -
to ty może jeszcze nie schodź z cyklu do czasu aż nie ogarniesz reszty odbloku
Wysłana -
20 strzałów enan e6d i w połowie dorzucilem 10 deki e5d także zacząłem i kończę teściem. Za miesiąc ma byc u mnie koleżka i ewentualnie mógłby mi przywieźć jeszcze odblok,to do tego czasu żeby nie skończyć szybciej mam jeszcze 3 strzały susty więc może mógłbym przeciągnąć miesiąc na tym i wtedy j**nac porządny odblok co myślicie??
Wysłana -
Aha nie leciało wcześniej hcg
Wysłana -
to leć na tym testo bo z ta ilością co masz na pct może być ciężko
badania możesz zrobić? przynajmniej dwa estro i prolaktyne
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź