SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Siemanko

Niedługo kończę cykl enan+deca i mam pytanko w sprawie odblok bo troszkę się pogubiłem bo jeden kumpel mówił zrób tak a drugi inaczej i w końcu mam mentlik.
Mam 5000 IU hcg i chce rozłożyć to na 5×1000 e3d,również mam 20tabs clomidu i moje pytanie jest czy samo hcg wystarczy czy dorzucić jeszcze clomid ??
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
U mnie to koszt 80-90€ i akurat tak się złożyło że dla mnie to jest dużo teraz. Jak tylko poprawi się moja sytuacja materialna to z marszu zrobię te badania. Rozpisze mi ktoś jak.mam się odblokować czy po prostu mam bazować na swojej nie wiedzy i korzystać z neta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Na pewno nie wystarczy samo hcg. Rozpisz ankietę działu, jak wyglądał cykl, czy wbijales hcg w trakcie, jeśli nie to dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
WIEK: 34 
2. WAGA: 82
3. WZROST: 181 
4. WYMIARY:  
-biceps: 
-klatka: 
-udo:  
-talia:  
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8lat z przerwami 
6. DIETA: jest 
-białko:  
-węglowodany:  
-tłuszcz:  
 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ostatni teść deka i winko a obecnie teść enan i deka 
8. TRENING: 3x 
9. CEL CYKLU: Masa
 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata od ostatniego cyklu 
11. POZIOM BF%:  
 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik 
13. STAN ZDROWIA: super 
 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie ma 
15. PPM (podstawowa przemiana materii):  
16. WYNIKI SIŁOWE:  
-klata: 100
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 120
Nie biłem wcześniej bo mam jeszcze 3 strzały do końca cyklu.
To możecie rozpisać jak i kiedy to brać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokup, sobie 2-3 ampułki 500j pregnylu z 20tabletek clomidu,
oraz paczkę nolvy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ciężki temat bo nie mieszkam w Polsce a odblok przywiozłem sobie właśnie z PL bo tu trudno dostać a jak się uda to zaj**iscie drogo jest. Mam 5000 hcg i 20tabs clomidu więc proszę żeby mi to rozpisać jak i kiedy brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Rozpisz dokładnie jak wyglądał cykl . Tygodnie , dawki i czy w trakcie leciało hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
to ty może jeszcze nie schodź z cyklu do czasu aż nie ogarniesz reszty odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
20 strzałów enan e6d i w połowie dorzucilem 10 deki e5d także zacząłem i kończę teściem. Za miesiąc ma byc u mnie koleżka i ewentualnie mógłby mi przywieźć jeszcze odblok,to do tego czasu żeby nie skończyć szybciej mam jeszcze 3 strzały susty więc może mógłbym przeciągnąć miesiąc na tym i wtedy j**nac porządny odblok co myślicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Aha nie leciało wcześniej hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
to leć na tym testo bo z ta ilością co masz na pct może być ciężko
badania możesz zrobić? przynajmniej dwa estro i prolaktyne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejscie z Susty na Prolo

Następny temat

Stale stojące sutki na niskich dawkach teścia

WHEY premium