SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1162
Witam lece 8 miesiac na tesciu z poczatku lecial enan potem cypio do teraz susta. Z poczatku jeszcze orale. Dawki tescia lecialy 500 mg e7d. Bm miec do dyspozycji 2 opak hcg i pudelko clomidu. Mam jeszcze anastrozole. Moje pytanie brzmi czy to wyatarczy? Kazdy co innego pisze, glownie o dawkowanie hcg. Mam nadzieje ze ktos mnie potraktuje wyrozumiale. Mam konto na innym forum ale niestety tam potraktowali mnie srednio.... Nic nie napisali co moglo by mi pomoc. A tylko k***.. Co ja czytam itp. Tak ze tam juz nie zajrze. Dill ma mi wszystko powiedziec xo jest 5. Ale wole sie dopytac.
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 89
Wzrost : 189
Obwód klatki :nwm
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : do uzupełnienia
Obwód uda : ok 60
Obwód łydki : do uzupelnienia
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : do uzupełnienia
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : silownia co 2 dzien czasem basen
Odżywianie : roznorodnosc sporzywanych posilkow ok 3500 - 4000 kcal.
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe
Stan zdrowia :
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, praca
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
podawałes hcg w trakcie cyklu?
robiłeś jakieś badania ?
pudełko clomidu to ile ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1162
24 tabletki clomidu. Hcg nie bylo podawane.badan brak.jak mozesz rospisz to tak jak to bys widzial z tych info co masz. Bd wdzieczny. Widzialem twoje odpowiedzi do postow o podobnej tematyce cykli tzn do susty na ok pol roku. Ale to byly tematy z przed paru lat wiec moze cos sie zmienilo. W najgorszym wypadku poslucham sie dilla. Mowil ze bd mi robic w brzuch po 1000j codziennie. I ze clomid nie jest potrzebny. Ale mniejsza o to... Nwm czy do konca zalezy mu zeby bylo w miare ok. Co do samopoczucia, libido itp wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zalezy w jakim stanie obecnie sa Twoje jadra, jak licho to HCG 5000iu co 4-5 dni, albo lepiej 2500iu co drugi, trzeci dzien do stanu znacznej poprawy, clomid moze byc 20 dni po 50mg imo nie ma sensu wiecej i dluzej i tak najbardziej miarodajnym czynnikiem jest czas a nie ilosc odblokow
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82716 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699581
Clomid jest potrzebny , badania jakieś robiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
masz możliwość zrobienia badań? estro i prolaktyna? bo jak będą wybite to pct może nie wypalić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold,npp,prop,susta,tren???

Następny temat

Prolaktyna - jak zbić

WHEY premium