SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od wczoraj jestem nowym modem w tym dziale

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
mozna powiedziec-awansowalem..:)
mam pare pomyslow na tematy w tym dziale,za pare dni je uruchomie-troche teraz mam innej roboty i zawodowej i troche pisania i tlumaczenia.
mysle od tematach od podstaw wyjasniajacych rozne metody treningowe.
bedzie tez pare wywiadow,opisow statujacych zawodnikow w kategoriach +40,+50 ,+60-mam to w trakcie opacowania i tlumaczenia-bedzie opis ich treningow,odzywiania,suplementacji.
kazdy na podstawie tych przykladowych schematow bedzie mogl sobie to w jakims stopniu wykorzystac ,uzupelnic itp.
troche tez napisze o najczestszych kontuzjach z ciekawymi fotografiami i moimi opisami.
i bede pilnowal, by nasze dyskusje byly po prostu normalne,bez agresji wobec piszacych-dyskusja to odpowiedzi i stanowiska na dany problem a nie atak pesonalny na wypowiadajacego-nie cierpie tego ...

to zaczynamy..:)

w koncu jak to sie mowi,mamy swoje lata,(cokolwiek to znaczy),szanujmy siebie nawzajem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Witamy nowego moderatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
Witamy moda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
masti - no to życzę powodzenia na tym polu! Zapowiedź b.interesująca - będę stałym czytelnikiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Gratuluje Masti

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
dzieki.
licze oczywiscie na wasza pomoc,by ten dzial byl coraz lepszy i przyciagnal nowych fanow w naszym wieku....
fajnie jest zrobic sobie takie zdjecie-jak ten gosc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
Doug Brignole, Mr. Universe, swietne foto.
Jeszcze raz masti z tego miejsca gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje! Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1767
witalski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
To powodzonka!!

slonce mnie laduje!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

baaardzo nieregularny dziennik

Następny temat

Przydatne linki z innych działów-recenzje

WHEY premium