SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od cywila do Żandarma

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Dzienniki Juniorów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 167
Witam. Mam 18 lat 182 cm wzrostu i 68 kg wagi. Moim celem jest isc do wojska. Zamierzam isc nie szybciej niż 1.5 roku. Chce sie jakos przygotowac fizycznie jak sie pewnie domyślacie jestem ekto ale moze to sie bedzie wydawac dziwne dla was ale na wielkosci sylwetki mi nie zalezy bardziej na jej sile i wytrzymalosci. Musze zrobic 15 podciagniec co najmniej a na te chwilę jestem w stanie zrobić 4/5 bieg na 3000m w ciagu 12 min dam rade brzuszki 70 w 2min prawdopodobnie tez ale pompek 74 juz nie tylko jestem w stanie zrobić 25 max. Nie mam tez pieniędzy zbytnio na diety. Myślałem nad kupnem kreatyny i beta alaniny. Prosze o wyrozumialosc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ten temat też może być pomocny
Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, to bedzie dziennik treningowy, czy mamy Ci jakos pomoc? :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Nie wiem o co konkretnie pytasz ale w osiągnięciu sukcesu niezbędny będzie trening i dieta, która nie koniecznie musi być droga :). Co do treningu może pomyśl o jakimś siłowo-obwodowym w ,którym popracujesz nad siłą i wytrzymałością. Suplementy na początku myślę, że można odpuścić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zandarm19
Nie mam tez pieniędzy zbytnio na diety. Myślałem nad kupnem kreatyny i beta alaniny.


na tym etapie nie potrzebujesz suplementacji , zacząłeś się już przygotowywać ?
1.5 roku to dużo i da radę się dobrze w tym czasie przygotwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 167
Bardziej licze na rade i wasza pomoc. Triche robilem pompek i biegalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zapoznaj się na początek z artykułem:
https://www.sfd.pl/art/Trening/Trening_dla_przyszłych_żołnierzy-a568.html



Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-01-20 20:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 167
Mam ok 300g monohydratu w proszku od znajomego. Kiedys mono bralem z rok temu moge tą puszke wykorzystać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak data ważności ? ale skoro dopiero zaczynasz trening zostawiłbym na później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 167
10.2019 ja na poczatku liceum ćwiczyłem trochę na szkolnej silowni. Ale nw z 9 msc zero treningu mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to zostaw ja na później , za jakieś pół roku się przyda , a teraz trening siłowy + prawidłowe odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 167
Tylko nie ma nigdzie siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BBaFirefighter - Dziennik treningowy

Wiecej