SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od Wiora do Knura - Czyli moje boje =D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
końską dawke efki.geranium ta niema nawet miligrama

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
w meso jest chyba geranium, nie wiem, nie chce mi sie sprawdzać bo już spadam i meso przy noxie to w ogóle nawet polotu nie ma

w ogóle meso nie czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29251 Napisanych postów 62756 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901794
stare meso ma geranium na bank i zamiata niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale jak kogoś nie rusza geranium to kicha.mnie nie tryka niestety

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ja bralem jeszcze w starej szacie i kosil ostro czulem sie jak na koxie nawet labrada nie byla taka kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema pisze z biblioteki bo laptop padl a ostatnio duzo pracuje wiec czasu malo odezwe sie dokladnie co i jak jak dostane lapka z naprawy

a tak ogolnie :
- reka juz 37 z hakiem wiec rosnie
- dorian super a rvchac jak sie chcialo tak sie chce
- 2 zdrowe posilki dziennie od tygodnia
- cyganaka mnie wkvrwia juz
- autobus mi odwolali i teraz do pracy ciskam z pracoholikami i musze tez walic nadgodziny .. no ale przynajmniej na chleba jest

pozdro 660
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano

chcialem wam powiedziec ze ta cala silownia to kvrwa jeden wielki fotomontarz i trzeba o forme dbac jak o ogrodek przed domem , tydzien zaniedbania i widac smieci a im dalej tym gorzej ..

suma sumaru - dobilem do 80+ na diecie po czym sie rozchorowalem i po 2 tyg 39 stopni goraczki wrocilem do pkt -1 bo miesnie sie skorczyly za to tluszcz zostal zadnych obiawow niepokojacych poza lekkim dretwieniem rak nie odnotowalem , laptop naprawiony i zaczynam od nowa przygotowania do bomby a najlepsze to ze z tego szczescia ze masa szla dalem sie namowic ruskim na flaszke i od flaszki do flaszki latanie na krotkim rekawku i dziekuje poszlo... sie yebac...


jaki z tego moral ? nie zuj gumy w lesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Miałem dawno już napisać, ale dopiero się zebrałem: mając takie spadki jak Ty po chorobie chyba wpadłbym w depresję. Dobrze jeśli trzymasz fason i się nie zamartwiasz. Jest inny morał: Nie lataj goły po wódce, bo spadki chorobowe Cię czekają wkrótce;) Zdrowia życzę i dalszej motywacji, czekam na dalsze wypiski. Nie utoń tam na obczyźnie, jedz i ćwicz

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-03-20 02:04:54

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Możliwe GINO od Winstrolu 40mg dziennie solo ?

Następny temat

ATD

WHEY premium