SFD.pl Odżywki i suplementy

Odżywki na początek treningów

Wysłana -
Witam, dopiero zaczynam swoja przygodę z siłownia, mam ułożony 3 dniowy plan I dietę, lecz mam pytanie, czy warto od początku brać odzywki? Posiadam białko, kreatyne, węgle i aakg hardcore.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na samym początku lepiej skupić się na wypracowaniu prawidłowych nawykow żywieniowych oraz poprawnej techniki treningowej . W następnej kolejności można myśleć o dodaniu suplementacji
Wysłana -
To białko czy gainer możesz dodać jeżeli masz braki w diecie .. aczkolwiek suple tego typu nigdy nie zastąpią dobrego zarła
Wysłana -
Zdonekkk
Witam, dopiero zaczynam swoja przygodę z siłownia, mam ułożony 3 dniowy plan I dietę, lecz mam pytanie, czy warto od początku brać odzywki? Posiadam białko, kreatyne, węgle i aakg hardcore.

witam, jezeli odzywki sa wykorzystywane zgodnie z tym, co dyktuje nam dieta, mozna skorzystac z nich od samego poczatku, jednak nie warto bazowac na nich, gdy mamy braki w wiedzy odnosnie tego, co i w jakich ilosciach jemu
Wysłana -
Z suplami na poczatku się wstrzymaj jak już to jedynie białko w celu uzupełnienia braków jeśli takie występują.
Wysłana -
Temat powielony, więc nie ma sensu dyskutować w dwóch.
Strona 1 z 1