SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki kickboxing

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2826
Witam trenuje kickboxing i często po pracy(fizyczna) nie mam ochoty iść na trening i mam pytanie co będzie lepsze na pobudzenie oraz poprawienie parametrów w walce tzn siła wytrzymałość itd:
1.Przedtreningowka
a) high kick
b) kumite
Która jest lepsza?
Ewentualnie co polecacie (najlepiej żeby można było kupić pojedyncze saszetki) miałem kiedyś kofeinę w tabsach i nie ruszała mnie nawet ilośc 800mg
2. Beta-alanina + kreatyna?
A coś oprócz diety i snu na poprawę regeneracji ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
1. osobiscie lepiej podchodzi mi kumite z tych dwóch preparatów
2. jak najbardziej uzupelnic mozesz kumite kreatyna i ba

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2826
Tylko ze kumite posiada już betę i kreatynę to jakby to połączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tak, aby wychodizlo okolo 5-6g w Dzien treningowy, liczac kumite plus to co dodasz w formie monopreparatu
w dnt to wiaodmo same produkty mono tylko wrzucisz sobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMS Chloryn sodu

Następny temat

booster,y testosteronu . Jaki wybrać ?

WHEY premium