SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki do 150zł miesięcznie dla 28 latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Tak w skrócie. Dieta jest trzymana od niedawna ale za to sumiennie. Ostatnimi laty nie regularnie stosowałem jedynie białko, natomiast od niedawna traktuje siłke na poważnie, zaszły pewne pozytywne zmiany u mnie i jest teraz sens kupować suplementy. A więc planuje kupować na bieżąco zwykłe białko z sfd, wychodzi mi na długo bo przy rozpisanej diecie wychodzi mi 1 miarka 33gr dziennie. Magnez z witaminami żona mi kupuje w aptece (jakieś na promocji ale z uczciwymi dawkami procentowego zapotrzebowania dziennego)-profilaktycznie. Zamierzam dwie rzeczy dokładać na cały rok.
-przed treningówkę która nie musi mnie pompować i okablować a jedynie dać kopa po ciężkiej pracy fizycznej żeby trening był sprawny a nie zaziewany bez sił
-aminokwasy co też się wiąże z moją pracą że praca fizyczna plus siłka to regeneracja musi byc dobra.
Te dwa suplementy zależy mi żeby nie były drogie ale polecacie mi uczciwie bez reklamy coś co jest skuteczne.
Sprawa trzecia to od września polece splitem typowo na mase i chce wrzucić jakąś kreatynke. Kiedyś lata temu brałem, pierwsze mono z olimpu, potem stack uniwersal storm, ale podejrzewam że powinienem teraz po latach przerwy zacząć od jakiegoś mono na dzień dobry z 8 tygodni, potem po 2 miesiącach przerwy jakiś jabłaczan czy mono z innej firmy? Nie wiem jak teraz sie cyklicznie bierze takie rzeczy. No i tu też cena gra role że oczywiście nie najtańsze ale dobre i nie najdroższe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Badań niestety nie ma zbyt wiele. W tym przytoczonym stosowano krem, w małej ilości. Jak badacze sami wspomnieli, w poprzednich badaniach nie zaobserwowano absorpcji przezskórnej magnezu u ludzi. Nie neguję stosowania magnezu w ten sposób. Sam stosuję od czasu do czasu i czuję się dobrze. Jednak ciągle jest to nie do końca poznany temat.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Witam ,
proponuje skorzystać z linku
http://m.sfd.pl/Ranking_suplementów_i_odżywek-f816.html
Jeżeli nie zależy Ci na pompie , to wystarczy Ci sama kofeina .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
a jak z kreatyną? zaczhynać sobie zwykłe mono 8 tyg, potem przerwa, jabłacza, i stack na trzeci cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Jeżeli to Twój pierwszy cykl kreatynowy , to możesz sobie zrobić takie 8 tyg mono a potem jabłko . Będziesz miał porównanie co na Ciebie lepiej działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Zdecydowanie zacznij od mono Co do reszty, to jeśli odczuwasz potrzebę testowania, to nie ma przeciwskazań, a równie dobrze możesz cały czas lecieć na mono

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Dobra przeglądam te rankingi i sam nie wiem, czy bcaa brać z olimpu czy nr 1 z allnurtion tańsze natomiast zdaje se sprawe że jest to firma zaprzyjaźniona i góruje w rankingach. Co do przed treningówki szukam czegoś co wyjdzie tanio na dłużej, ale nie sama kofeina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Możesz brac Olimp jednak poza uszczupleniem portfela roznicy nie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Bierz tańsze z all. Sam pije o smaku coli i różnica jest jedynie w cenie między tymi firmami.
Co do pre to polecam Hero pump. Mój pierwszy wspomagacz przed treningiem i bardzo fajnie pompuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja od długiego czasu opieram 95% suplementacji na produktach ALL i SFD i jestem zadowolony jeszcze też Ostrovit czasami dorzucam z bardziej stałych widniejących u mnie firm Hero Pump miałem okazję testować i było bardzo fajnie, z resztą tak samo jak ExtremAll, na pierwszym większa pompa, zaś na drugim większe pobudzenie, krótsze przerwy itp


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-08-10 11:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Moja sugestia bcaa wywalić jeśli dietka jest dopięta, w zamian wrzucić omega 3 do suplementacji, d3+k2. A magnez w formie chlorku i przez skórę - wyjdzie znacznie ekonomiczniej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
WnMPapa
Moja sugestia bcaa wywalić jeśli dietka jest dopięta, w zamian wrzucić omega 3 do suplementacji, d3+k2. A magnez w formie chlorku i przez skórę - wyjdzie znacznie ekonomiczniej .

Nie bardzo rozumiem jak magnez przez skórę i w formie chlorku? Omega 3 mam z ryb bo co drugi dzień jem wędzoną makrele + oliwa z oliwe olej rzepakowy wiec jest. Myśle ze zma z sfd sobie kupie jak mi magnez sie skończy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

Suplementacja pilkarza

WHEY premium