SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki a problemy żołądkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5108
Kiedyś brałem Bio-x, Mega Massa i gainera z Olimpu. Po stosowaniu każdej z tych odżywek miałem straszne rozwolnienie, siedziałem w kiblu 5-6 razy dziennie. Wiem, że to jest sprawa indywidualna i u każdego reakcje mogąbyć inne, ale jestem ciekawy jak sprawa wyglada u Was, czy można temu zabobiec i po jakich odzywkach mógłbym się spodziewać mniejszych problemów żoładkowych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A odżywki brałes w jakich porcjach (chodzi mi o pojdedyncza dawke)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5108
Brałem dokładnie tyle ile wynosiła zalecana przez producenta porcja, nieraz trochę mniej, a mleko starałem się nawet ograniczyć do minimum - dolewałem ok.200ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1009
Mnie ktoś, kiedyś doradził, żeby za każdym razem przed wypiciem odżywki (jakiejkolwiek) przegryźć coś suchego, np. pół suchej kajzerki. Od tamtej pory nie mam tego typu problemów.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprbuj zmniejszac pojedyncze dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Napisales ze piles tyle ile zalecal producent.Czyli ile? I w jakich porach?Pomiedzy posilkami czy po posilku?
Producenci wypisuja rozne bzdury aby jak najszybciej zjesc ta i kupic nastepna...!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3931
Ja w tym samym czasie brałem promaxa sciteca i kreatyne , i miałem wtedy niezła srakę, dzień w dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Producenci często zalecają jakieś Mega Porcje po 150 g, a później rzeczywiście ląduje się w ubikacji. Pamiętaj, jednorazowo nie więcej niż 50g, a jeśli dalej będziesz miał problemy to zmniejsz to jeszcze do 30-40g. Pij wtedy mniejsze porcje, ale częściej

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino 4600 (400tab) VITALIFE - stosował ktoś??

Następny temat

L-karnityna

Wiecej