SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
Hej mam problem i prosze o waszą pomoc. Chciałbym złapać troszke więcej ciała nio i co za tym idzie żeby mieć troszke lepszą budowe. Chodzi mi o rozbudowanie klatki piersiowej (żeby cycki troche urosły nio i mięśnie brzucha) Wiem że trzeba trenować ale jakich odżywek powinienem użyć do tego? Mam na myśli nitroboln ? czytałem wiele opinii ale nie moge sie zdecydować... Mam 175 wzrostu i waże ok 65 kg. Sport jaki uprawiam to piłka nożna... interesuje mnie jeszcze Mass XXL... nio i później po tej kuracji chciałem wziąść Extreme Men's bo jużto testowałem i jest naprawde super daje dużo siły... więc co mi radzicie? Zależy mi tez żeby dużo nie kosztowało bo nie mam dużo kasy... Myślałem też o jakieś kreatynie żeby zdobyćtroche masy... Nio i podkreślam że chciałbym żeby moja postura była w miare... nie chce przesadzić... Od małego chłopaka zawsze grałem z potężniejszymi od siebie więc teraz chce troche wyrównać szanse... POMOCY!!! (nie odżucam też że będe chodził na siłownie tylko nei wiem co mam brać aby dojśc do tego jaki chce wygladać)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
chcesz nabrac miesni bez silowni?
myslisz ze kreatyna albo gainer sprawia ze miesnie urosna same z siebie?
nie badz smieszny

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
weź najpierw sie na siłownie zapisz. Ty pewnie myślisz że jak zaczniesz ćwiczyć to odrzu wywali ci bica na 45cm, a tak nie jest. Żeby poprawić sylwetke trzeba włożyć dużo pracy i wysiłku. Więc pomyśl troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
wiem ze bez ćwiczeń nic sięnie osiągnie !!!!!!!!!! bosh chyba nie do końca przeczytaliście to co napsiałem;/ Ćwicze cały czas... tylko więcej z tych treningów mam zamiar poświęcić treningowi siłowemu... chodzi mi tylkko jakie odżywki mógłbym do tego zastosować... A wasze wypowiedzi nie rozwiązują mojego problemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Ćwicze cały czas... tylko więcej z tych treningów mam zamiar poświęcić treningowi siłowemu

co masz na myśli?Co cwiczysz?

trening siłowy - masz na myśli zwykły trening na siłowni czy trening np.wyciskaczy?

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...uporządkuj sprawę treningów/siłownia i piłka- myslę że dawkowane rozsądnie nie będą kolidować/szcególnie gdy nie chcesz się aż tak bardzo "rozrosnąć"/
przemyśl to wszystko a jeśli coś nie będzie ci wychodziło to zapytaj... jedna nie od odżywek należy zaczynać bo nic nie dadzą bez powyższego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
chodziło mi o trening na siłowni... wiec jakie odżywki mógłbym zastosować? mass XXL czy może Nitrobolon albo kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
Weź ty sobie chłopie najpierw trening i diete ułóż i wrzuc do ocenki rób tak jak ci mówią a nie za kreatyny i nitrobolony bedziesz sie brał. To ci nic nie da jak niebedziesz miał dietki i trenigu dobrego. A do uzupoełnienia dietki gainercarboiałko. I ci styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
gainer na poczatek wystarczy z dobra dieta i treningiem, polecam z olimpu gainer 50/50 dla ciebie idealne proporcje

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
noo
na poczatek dobra dieta z dodatnim bilansem kalorycznym a wiec gainera mozesz kupic jako uzupelnienie diety

jak staz bedzie wiekszy oraz sie wytrenujesz dobrze to wtedy mozna pomyslec o mono jakims

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim czasie rocznego planu treningowego brać kreatynę???

Następny temat

suple na mase.. rozpiska + co jeszcze

WHEY premium