SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki. Masa. Klatka piersiowa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

jestem człowiekiem dość aktywnym. Biegam ( 2x w tyg ), Trenuję siatkówkę (3x w tyg - aktualnie przerwa między sezonami), no i od jakiegoś czasu zacząłem robić coś ze swoim ciałem.
Jedyną rzeczą której chce się pozbyć jest lekko lejkowata (zapadnięty mostek) klatka. Co nie wygląda najlepiej przez co nigdy nie ściągam koszulki, nie chodzę na basen, nad morze itd. KOMPLEKS!

Wiadomo, nie będę ćwiczył samej klatki. Dlatego przy szczupłej sylwetce marzy mi się przybranie kilku kg, głównie żeby zamaskować zapadnięty mostek i zwiększyć ręce.
Jak zamaskować mostek? Wewnętrzno-Dolną klatkę "powiększyć" i rozciągnąć całego cyca - Jak to skutecznie zrobić panowie????

Wiadomo, więcej w siebie pakować jedzenia, ale jakich wspomagaczy użyć na mase - rzecz jasna cały czas ćwicząć wszystkie partie z nastawieniem na klatke i ręce

PS: Zaświadczam, że przeczytałem bardzo dużo tematów na SFD i podjąłem decyzje o zapytanie indywidualne.

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 21

Waga : 80

Wzrost : 190

Cel treningowy : kolokwialnie mówiąc - przybrać objętości na chudych rękach i zwiększyć wewnętrzno-dolną klatkę ( lejkowata-zapadnięty mostek )

Staż treningowy na siłowni : -brak i nie szykuje się zmiana-

Uprawiane inne sporty : Nałogowo siatkówka.

Dostęp do sprzętu : hantle 2x20kg.

Dieta : Specjalistycznej żadnej. Staram się jeść często, zdrowo białkowo i węglowodanowo, ale przy takim metaboliźmie ciężko ruszyć, bardzo wolno zbieram kg, daltego potrzebne posiłki w formie suplów ( gainer? ).

Przeciwskazania medyczne : -brak-

Zażywane suplementy : -brak - póki co-

Ostatnio przerabiany plan: aktualnie a6w i coś na wyskok z tego forum
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
zacznij od pompek, w każdym bądź razie wszystkie ćwiczenia typu wyciskanie itp jak najbardziej możesz wrzucić do treningu. Ułóż jakiś plan i daj do oceny w trening dla początkujących.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Masowanie- Makroskładniki.

Wiecej