SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Odżywki, czy takie połączenie jest dobre ?

Wysłana -
Witam wszystkich.
Tak jak w temacie, czy odżywki których używam są dobrym połączeniem ?
Białko:
- SFD NUTRITION, WPC PROTEIN PLUS (rano, przed i po treningu)
- SFD NUTRITION, CASEIN (przed snem)

Przed treningówka:
- ALLNUTRITION, AAKG MUSCLE PUMP (przed i po treningu)

BCAA:
- ALLNUTRITION, ANTICATABALL AMINOACID XTREME CHARGE (po treningu i przed spaniem)

Kreatyna:
- VITALMAX CREATIN MONOHYDRATE (przed i po treningu)

Witaminy:
OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT (codziennie po głównym posiłku)

Jeżeli chodzi o odżywki to nigdy wcześniej nic nie brałem, stąd też moje pytanie.
Bardzo proszę o doradzenie, nakierowanie mnie w tej kwestii lub też do zmiany suplementów.
Może do ważne więc dodam jeszcze, że mam 187 cm wzrostu i 77kg wagi, chce zwiększyć rozmiar klatki piersiowej, rąk oraz zrzucić z brzucha bo trochę się zaniedbałem od 4 lat.
Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
obierz najpierw realny cel. a co do supli to wszystko moze byc ale z ta kazeina Cie ponioslo lepiej ja wykorzystac po treningowo w miksie z wpc niz na noc
Wysłana -
Realny cel tzn? przyrost masy mięśniowej. Czyli kazeiny na noc nie przyjmować? Dlaczego? Dodam tylko, że ostatni posiłek jem o 18-19, a później dopiero o 8 rano.
Wysłana -
wszystko tak naprawde zalezec bedzie od tego, jaka jest suma dobow akalorii, jak i ilosc bialka w diecie
nawet dostarczajac wszystkiego co potrzeba do 18, nie ma konieczosci stosowania czegos dodatkowo, katabolizm Cie nie zje
Wysłana -
Poważnie ładujesz 4 porcje białka? To ile masz tego białka w diecie?
Wysłana -
zapotrzebowanie wyliczone na 99g białka. Bardzo interesuje mnie ta kazeina czy brać na noc czy mix z wpc po treningu tak jak napisał kolega wyżej.
Wysłana -
a diety jako takiej nie mam staram się jeść regularnie, o 8,10,13,18
Wysłana -
To ile wyciągasz białka z samych odżywek?
Wysłana -
często omijam porcje białka przed praca to jakieś 67g białka z odżywek z kazeiną przed spaniem

Zmieniony przez - Braidoti w dniu 2018-03-05 20:47:42
Wysłana -
zdecydownaie za malo bialka jesz, a przede wszystkim za duzo z odzywek
max do 30% calosci zapotzebowania
jak jesz 100g, to 30g to powinny byc odzywki

nie bez powodu mowi sie, ze mieso buduje mieso
Wysłana -
Mięso codziennie na obiad jakaś część z kurczaka typu ćwiartka tylnia lub filet, a jak nie kurczak to wieprzowina, raz w tygodniu do pracy na śniadanie też zabieram mięso na kanapki. Czy to wystarczy żeby trochę urosnąć ?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź